ako na to...alebo skôr na čo...

Príspevok v téme: ako na to...alebo skôr na čo...
lole

mám 17 rokov no o pol roka už 18...som bývala plavkyňa a atlétka.takže postava a kosti sú v pohodičke :) lenže ani v jednom už nepokračujem...no chcela by som niečo nové...strašne rada pozerám moderné tance a aj rada tancujem...chcem sa opýtať či ten môj vek nieje príliš starý na začatie niečoho takého...alebo čo nové začať???baví ma úplne všetko ale mám už dosť rokov na začatie niečoho úplne nového a od začiatku...

lole

ďakujem za povzbudenie, som si myslela, že nikto nenapíše :( ale mýlila som sa :) no ten tanec som len tak napísala lebo ma baví...a profesionálne ani moc nje lebo škola a tak...chcela by som aj na výšku tak aby som to zase stíhala...a tak nejako začínam premýšlať s čím by som začala ale ja si neviem vybrať lebo ma baví fakt všetko :( dilema ako hrom :D

lole

pre "andie"...plávanie bolo prvoradé atletika len popri tom...prestala som lebo som si myslela, že to nemá zmysel pokračovať, že nemám budúcnosť.lenže rodičia a tréneri mi hovorili opak...lenže ja som si stála za svojím a teraz ma to mrzí, že som skončila...ale čo už...chyby sa robia aby sa nezopakovali...

fraisee

na profesionalny tanec je podla mojho nazoru dost neskoro, tam su ludia v 16 uz uplne vymakani, pokial nemas vynimocny talent tak asi nie, ale nemusis byt hned aktivna tanecnicka a nikdy nie je neskoro na zacatie niecoho, moja franinarka zacala snowboardovat ako 46 rocna.

agina

Ak mas do toho chut, mozes zacat, aj ked budes mat 80 rokov...
Zrejme to chces robit ale profesionalne, ze????? Myslim si, ze ak sa vypracujes do tej 25, tak tvoje usilie nie je zbytocne.Drzim ti palce.

ivuus

nato aby si s niecim zacala nie je nikdy neskoro..
nemyslim..alebo aspon z tvojej temy nevyplyva, ze by si chcela aj sutazit alebo mat v tanci vyssie ciele..
a nato aby si sa naucila nieco nove a bola v tom dobra mas uplne normalny vek..
neviem preco sa toho bojis..
rob to co chces a co vies ze ta bude bavit..
drzim palce :)