Pomoc od vás stomatologov

mentolka

Tomino preco tu nariekas a nejdes jednoducho k zubarovi? Tu ti nikto neda navod ako si mas vytrhnut koren,na to je jedine odbornik a toho ty musis bohuzial vyhladat.Ja viem ze sa velmi bojis,ale bolest je vacsia ako strach.Urcite to neodkladaj aby sa ti neprihodila neskor infekcia alebo zapal,to by si mal potom 100x horsie.Zubar ti da urcite injekciu a potom to uz neboli.Neboj ked bude po vsetkom budes cely stastny ze si siel a ze ta nic neboli.Tak utekaj este stihnes hned rano beru bolestive pripady,vela stastia!

TZ1

Pomožte my prosím potrebujem vytrhnut jeden koren ked sa toho nezbavím ta zase neotvorím usta bolí mne cely od hora na dol klb prosím pomožte..dakuji

agina

Ty nemas svojho zubara??? Ved to ti spravia v kazdej zubnej ambulancii.Len sa treba niekde nahlasit.A neotalaj s tym.

panika

:))
neblazni..aku konsku davku..vsetky davky su rovnake..A ked ta tak strasia, preco ti neporadia oni, kam mas ist ?

TZ1

Mne ne mne potrubuji asi uspat mne stomatologovia čo ích poznam hovorily že by potrebovaly konskú davku na mne ja moj strach to asi nepojde len uspat tak to ja vídym a gde to robia na ktorej ambulancie stomatologickej?

panika

to ti stoji za celkovu narkozu ? ved to je zbytocne riziko..Dnes ti mozu umrtvit (potretim gelom) dasno a potom bezbolestne pichnut injekciu