blondina

fraise

vies mirka, zivot je o niecom viac ako ci spravis tvrdku a nie. kedysi som tiez pisala bezchybne, no ak sa cloveka zacne venovat inym jazykom, neraz ho to zblbne. preto nemam rada ludi co upozornuju na pravopis. a blondyny - neviem ci tie blondate vlasy obmedzuju rychlost nervovych buniek, ale z vlastnej skusenosti ja nepoznam vela chytrych blondyn. len jednu. ostatne su spomalene a nedochadza im, ale rada by som vedela ze preco. ale to je diskutabilne, kedze som mala na gympli spoluziacku co mala cierne haro a spravala sa ako blond a vsetci sa na nej smiali ze je urcite povodom blonnd. len tolko.

elwin

btw ja nie som chlap... a hovorim o tych co sa odfarbia na blond len kvoli tomu ze blondiny su akoze symbol krasy a cistoty a neviem coho este... pride mi utopicke menit svoj vyzor tak radikalne len kvoli tomu aby som sa zapacila chlapom...

fraise

oooo prepac tak blondina.. nedokazem sa sustredovat naraz na dva jazyky. tebe sa asi nikdy nestalo ze si v rychlosti zle napisala pismeno.

mirkaaa

fraise, blondina je s I nie s Y to je po prve a vtip o blondinach je vtip a ci je nieco na nom pravdy tak to je v rozpore s nazorom inych..

fraise

inteligentna blondyna sa nedokaze urazit na vtipoch a narazkach o blondynach. poznam taku jednu. ostatne - skoda reci.