Nechuť k jedlu + malý krvný tlak

Príspevok v téme: Nechuť k jedlu + malý krvný tlak
stanley

Zdravím...mám 2 problémy:
1. Odkedy chodím s mojou terajšou priateľkou, tak vždy, keď som pri nej, alebo vo všeobecne stresujúcej situácii, tak do seba neviem dostať prakticky skoro žiadne jedlo...som dosť chudý a chcem jesť a priberať...skúśal som aj vitamín B a iné, ale nič, skôr naopak...vedel by mi niekto poradiť ako výrazne zvýšiť chuť do jedla tak, aby som po každom súste nemal nepríjemný pocit, že musím zvracať? (je to strašné)

2. Mám asi malý krvný tlak, keď som bol u doktorky tak mi namerala myslím 48/135 a skoro odpadla, ale nič mi nepredpísala. Tak neviem, či je to dobre, že tlak je malý alebo vo vyššom veku to môže byť zle? Fakt neviem, či sa to má dať do normálu , alebo sa mám tešiť.
Ďakujem krásne za odpovede...

stanley

No povedala mi to tak 48 na 135 tak neviem....ale fajn, tabletky na chuť do jedla...to je síce pekné, ale nebude mi z jedla naďalej špatne? Je síce dobré, že to do seba naládujem, ale keď to potom zrazu na mňa príde?...ako to bude pri užívaní tých vitamínov?..tlak mi až tak nevadí...občas, keď je teplo a som unavený a postavím sa z postele tak mám na 10sek čierno pred očami...(ale myslím, že až také zlé to nieje)....lepšie je malý, alebo veľký krvný tlak?
Ďakujem

ethel

ten tlak si asi určite napísal naopak 135/48.Takže predpokladám,že bol meraný digitálnym tlakomerom.135 nie je nízky tlak,skôr ten 48,ja to považujem za 50.Zvýš príjem tekutín a aj magnézium ako píše RNG.

RNG

Skus silnejsiu ucinnejsiu zmes, stress-B. Ber aj zinok, ten ovplyvnuje chut aj cuch(nuch)
Ked si v poslednom case menej jedol, iste sa ti zidu extra mineraly- su potrebne nielen na kosti, ale aj na nervovu sustavu, hlavne vapnik a horcik. Najdi si dobru zmes, napr bone reinforcer.
Tiez na nervy dobre posobi zmes esencialnych olejov, napr rybaci, lanovy, borakovy