ked je ledva do dlane

fifik

Lupienok:
Pises ,ze sa priatel boji zlyhania - mysliš tym ze neurobi teba alebo ze sa neurobi sam?
Ak si bola zvyknuta na masturbaciu resp. este masturbujes, tak je mozne, ze ta poloha ktorou vykonavate styk nieje pre teba dostatocne drazdiva a preto Ta neurobi.Tu je lahka pomoc, priatel nech Ta "fika" a Ty si pomahaj masturbaciou .

fifik

Lupienok:
Pises ,ze sa priatel boji zlyhania - mysliš tym ze neurobi teba alebo ze sa neurobi sam?
Ak si bola zvyknuta na masturbaciu resp. este masturbujes, tak je mozne, ze ta poloha ktorou vykonavate styk nieje pre teba dostatocne drazdiva a preto Ta neurobi.Tu je lahka pomoc, priatel nech Ta "fika" a Ty si pomahaj masturbaciou .

lupienok

no podla mna je umely penis vec nazoru a nahradzat ho za priatelov penis sa mi zda dost krute k nemu a myslim, ze by mu to na sebavedomi nepridalo.... a ja si nemyslim, ze si vystacim sama, ale myslim si ze skutocna laska nie je na kazdom rohu teda je vynimocna a je pravda ze nelubim svojich priatelov mam ich jednoducho ale uprimne rada...

smutnyboy

nie je to prehnane. Teraz sa to deje skoro za kazdymi dvermi len sa o tom nehovori. Aj moj kamos ho pouziva. No sice je teply ale poznam aj heteracky par ktory ho pouziva. a to fakt nelubis kamosov? Asi si nejaka co si mysli ze si vystaci sama a vies ja som hrdy na to akych mam kamosov.

smutnyboy

povedal by som ze mu to dokaz no a ak chce mat pocit ze ta spravil tak si kupte toho umeleho vtaka a nech si ho priviaze okolo pasu a pojde to. No kamosku lubim inym sposobom. To ty asi nepoznas a je mi ta luto.

lupienok

nema miliony ale nevymenila by som ho za ne :) je to proste super clovek aj ked to o sebe nevie :) a k tej tvojej kamoske - ako ju mozes lubit ked je to iba kamoska?

smutnyboy

nie nenarazam len mi to pripomenulo moju kamosku, poznamka : ktoru lubim :D no a ta je cela paf z negrov pretoze ma rada no trochu inaksie nez ten tvojho partnera.
A myslim ze si fakt dobra ked nepokladas sex za tak dolezity. Musis ho mat fakt rada no ale je tu sanca ze ma miliony a potom ta chapem

lupienok

nie, nie sme ako kamaratky... to je ine, jednoducho sex v nasom vztahu nie je taky dolezity...aspon teda pre mna... a to s tym negrom narazas, ze ako len ty ich maju velkych a hrubych?

smutnyboy

no tak to je pekne. Myslim ze uz chapem preco ho to trapi. Ked ho mas rada a nepotrebujes mat s nim sex tak to ste potom ako najlepsie kamaratky a nie partnery. A inac pocitam ze nie je neger :D