gardnerella- liecil sa niekto?prosím..:-(

Príspevok v téme: gardnerella- liecil sa niekto?prosím..:-(
vanilka1100

ahojte,nema niekto skusenost s liecenim gardnerelly? pred tromi tyzdnami som mala mykozu,liecila som sa clotrimazolom,potom mi robili kultivaciu a zistili mi tam vselico,kvasinky,e-coli. dostala som unasyn a sporanox,po dobrati kontrolna kultivacia a teraz len masivne gardnerella,dostala som entizol oralne aj vaginalne,mozem sa spolahnut,ze mi to uz prejde? uz som zufala. dakujem

RNG

Koloidne striebro zabija vsetky mikroorganizmy. Jeho trvanie v tele je vsak dost kratke.Preto staci pauza 2-3 hodiny po zobrati koloidneho striebra na branie probiotik
Biopron je vyborna zmes, sice jej chyba laktobacilus bulgaricus(imunita na viralne ochorenie je spojena hlavne s tymto probiotikom), ale zmes je silna, aj ked trosku pridraha230 korun za 30 toboliek je 7.7 korun za tobolku).

vanilka1100

RNG,ked om bola pre recept na entizol,mali tam letacik s probiotikami pre zeny- super dophillus,neviemkolko milionov bakterii a pytala som sa lekara ci si to mam kupit. povedal-citujem: to mate na h...,s prepacenim,nanic. Lebo vraj potom dostanem vkladacie lieky lactobacillus do posvy, ale zatial aspon pijem vela acidka a planujem si kupit aj probiotika ako doplnkovu vyzivu,vdaka za starostlivost:-)

RNG

Vanilka, brala si hromadu liekov, iste ti to ovplyvnilo zdravu crevnu floru.
Radil by som ti v prvom rade zacat brat dobru probioticku zmes, ta ti vyprodukuje v tele rozne protilatky proti skodlivym bakteriam, zvysi ti celkove imunitu
Hladaj pod Google.sk, klucove slova :
doplnky, acidophilus, bulgaricus, brevis,bifidum

vanilka1100

RNG dakujem za opravu,vazne,uz som mala depku,ze zas nemam dobre lieky,ale ked citam vsetky tie symptomy,ktore svedcia o pritomnosti gardnerelly-rybaci zapach,bradavice-nic z toho nepozorujem. vlastne keby mi to lekar nepovedal podla vysetrenia,ani by som nevedela ze som chora. este raz dakujem

cica

-sevas,mala som to tiez este aj ureaplazmu,bola som hotova,ale doktorka mi predpisala antibiotika sumamed a vyliecila som sa

RNG

Vanilka1100,
Velmi sa omluvam za toto kacirstvo.
Entizol bol v polskej literature popisovany len ako antiprotozoalny, co je chybne, lebo inde je znamy pod menom metrodiazol, a ten je ucinny nie len na protozoy, ale aj na viacero anaerobnych bakterii vcitane vaginalnych Gardenell a tiez aj vaginalnych mykoplaziem
Takze vas lekar vam predpisal spravne!

RNG

Oprava!!!
Tolko sa tu rozpravalo o roznych virusoch, ze ked som nasiel popis genitalnych bradavic sposobenych gardenelou, automaticky som to povazoval za virus
Doc, dakujem ti za opravu
Mea culpa.