Meskanie menstruacie

ala294

No len ja som bola u inej gynekologičky ešte davnejšie a vravela že musim pribrat /vtedy som schudla z chripky/ potom som pribrala aj raz tolko čo som mala, ale už neprišiel... Mala som z toho dost depku, lebo ma tam šupli vramci nemocnice a povedali mi, že ideš tam za pol hodinu a vobec som nevedela čo robit, vtedy mi meškala asi 4mesiace ale ja som ju aj tak mala asi 3x za ten 1 rok čo som ju mala...no a teraz som sa tam odvažila ist ale vyvolávačka nezabera a už fakt neviem čo...

alzbee

ala294:
Alchemilkovy caj vraj upravuje cyklus (ale netreba cakat zazraky hned po prvej salke) a caj z koprovych semiacok vraj privolava menzes. Osobne s tym nemam skusenosti-iba referujem to, co som sa tu docitala :))

ala294

ahojte baby, som už zufala, lebo asi vyše roka nemam menštruaciu, mam 17rokov a bola som aj na gynde, kde mi pichli vyvolávačku ale vobec nezabera, už je to 11.den ale mam pocit že ani do toho 14. ju už nedostanem :o( teplý kúpel nezabera, skúšam piť aj popradsky žensky čaj ale nič..nepoznate ešte niečo ine?? či už odskušane alebo nie, prosim poradte...

misulik16894

naposledy som mala menštruáciu 15.mája, doteraz som ju ešte nedostala, mešká mi už asi 5 týždňou aj 3 dni..vždy som ju mala nepravidelnú, meškala mi maximálne 2 až 3 týždne..takto dlho ešte nie..prvú som dostala minulý rok v máji..neviem čo mám robiť..som v poriadku?..poraďte mi prosím:((

dominusiqa

cem sa opytat ze maam strach ze som tehotna...ale neviem o tom aby som mala pohlavny vstyk...mohlo sa to stat ked som bola opita...prosim poradte...ja sa asi zabijem to ..ake su priznaky

dominusiqa

menstruacia mi meska jeden den...nemala som este pohlavny styk a chcela by som vediet preco mi meska...a ako by som mohla zrychlit aby som to dostala

lusisita123

sisa72 dakujem ti..zlata si,ale ma to hacik.ja som este pri gynekologovi nebola,chcela som ist akurat po tychto kramoch:((

sisa72

chod k ženskej pozre Ta a da Ti vyvolavačku..teda ak nie si ozaj tehotná..možu ti meškat aj vtedy ak si brala C vitamin.. mne meškaju aj ked beriem antibiotika..ta injekcia je najlepšia, aby si stihla dostat menzes do dovolenky...príjemnu dovolenku..