vytoky

Príspevok v téme: vytoky
dudulka

pomozte mi prosim...uz dlho ma trapia vytoky,bola som u gynekologa dal mi tabletky aj masticku na kvasinky.marne som cakala,ale nezabralo.mala som zapal mocaku,nejake bakterie a staci,ze mam chvilu hole nohy,alebo sedim v zime,je jedno ci v troch dekach,uz ma stipe pri moceni.navyse mam uz toho pokrk,lebo to ma nie velmi prijemny zapach...poradte nejake bylinky,alebo nieco domace...vdaka

lusiana999

Dobrý deň pán doktor,obraciam sa na Vás s prozbou,chcela by som sa opýtať,10.10.2007 som rodila cisárskym rezom po 6 týž. po porode i robili ster z krčka maternice a výsledok bol 2-3a nikdy som tento problém nemala vždy som bola 1 neviem či to mohlo ovplyvniť aj zašitie krčka maternice v 21.týždni pretože mi hrozil potrat,a zaroven mi zistili zo steru streptokoka skupiny B liečila som sa penicilinovými radami antibiotik najprv amoksiklav 625 a tabletky na vkladanie všeliake možné a streptokok tam stále bol tak mi predpísala doktorka 21 dňovúliečbu zanocyn aj mne aj partnerovi a znovu mi dnes prišli výsledky a streptokok skupiny B je v pošve,robila mi aj ster na chlamídie a všetko je v poriadku aj sono,prosím Vás poradte mi čo urobiť ako postupovať už sa bojím jest dalšie a dalšie antibiotiká,je na slovensku nejaká klinika ktorá sa špecialne venuje liečbe streptokokov?Už fakt neviem na koho sa obrátiť som bezradná.Teším sa na vašu radu

sisari

je fajn pocit,ked niekto reaguje na Vaše(moje)problémy.Ďakujem RNG aj Ivka 1.
Užívame Superdophilus-pre ženy,teraz Probiofix. do nosa flixonase-to z alerga.
Pozriem sa na ten horkáč aj citricidal,dakujem.
Ivka 1 rada,Ti napíšem na mail,ale ho neviem.klikám na Tvoje červené meno.nič.nie som v tom zbehlá.Asi ho musíš napísať?Ďakujem.

RNG

Vacsina probiotik znasa vysoke koncentracie citricidalu(200+ppm) a horkac(500ppm), ked ho postupne pijes sa v zaludku rozriedi pod 200 ppm, takze ked sa dostane do criev, neznici ti uzitocnu probioticku floru.
Neviem, ake probiotika pouzivate, ale mozno by ste mali skusit inaksiu zmes.
Hladajte pod menami roznych kultur, ktore by mali byt v dobrom probiotiku v miliardach(bilions)na kazdu kapsulu
Google.sk, hladaj pod slovami
doplnky,bulgaricus,acidophilus,brevis,
bifidum,helveticus

RNG

V tabulke spominany stafylococus aureus=zlaty stafylokok.
Na neho staci uz koncentracia 2 do 6 ppm, teda "horkac"popisany je viac nez dostacujuci na vyhubenie.
Pouzivat spray do nosa, viac krat denne.

RNG

Na rozne streptokoky bola koncentracia citricidalu od 20 do 200 ppm, v pripojenej tabulke nie je sice B ale asi to nebude radove rozdielne od A

www.biochemresearch.com

Pitny roztok(horkac) je 15-30 kvapiek GSE do pol litra vody, co je 500 az 1000 ppm
Teda ten isty roztok by mal byt dobry aj na vyplachy

sisari

VIe niekto o baktérii beta-haemol.streptokok skupina B, alebo je jedno o aký streptokok ide.Mám dlho žltý výtok,občas aj muž na pyžame.Lieky nezaberaju-nejak zvlášť nezapácha.Písala som včera v rubrike Dlhotrvajúce zápaly pošvy-viac.Trvá to asi 3 roky.posledné mesiace sa v strede cyklu objavý aj hnedý.Včera som tu bola prvý krát,som užasnutá,koľko Vás má problémy s výtokom.moje známe nič,tak som začala pátrať tu.Prosím o radu pre moju 10 ročnú dcéru.Chúda aj ona si už užila kozu.tá istá baktéria.žltý výtok,niekedy do zelenkasta.nesvrbí,nepáli.možno niekedy smrdká.Včera a dnes mala hojne.taký hlienovitý žltý .Detská gyn.jej najprv zistuje moč aked to tam nejde,vraj netreba liečiť antb.To isté vraví na farmakoloogii.Že zas budeme liečiť plesne.Lebo tak to už bolo.Veľmi ma to trápi kvoli nej.,Aby už teraz mala takéto problémy.Viem že sa hoho musíme zbaviť všetci ,aby sa to netočilo,ale ako,Viem,ze liekmi sa vybija flora.čo pomôže.Probitiká bereme každý den už asi 2 roky,ani to nie je spása.V nose má zlat.stafylokoka.ten je asi bežny.od operácie nos.mandle.Pomoooc.