5/7/2007

Príspevok v téme: 5/7/2007
spiderinka

Ahoj bacuľky...rozhodla som sa založiť novú tému, aby sme sa našli tie, čo si donekonečna vravíme začnem zajtra...ale čo keď ,,zajtra ,, zasa som bola v meste...tak zasa ,,zajtra ,, a tak to ide dokolečka dokola...Nájde sa tu ale niekto , kto má toho ,,zajtra zajtra,,dosť a skutočne je ochotný začať zajtra a držať sa takto a podporovať navzájom????? čakám na dobrovolníkov....Takže ZAJTRA !!!!!!

kacka

V tom mas pravdu, aj ja som si kupila olivovy olej a zacala som si vsetko robit na nom. Inak ti poviem,ze ja som este pred par rokmi olivy doslova neznasala.Naucila som sa ich jest najskor ako taku chutovku s tvrdym syrom, ktory sa pokrajal na kocky a spolu s olivami sa to zajedalo. A teraz nemam problem zjest aj samotne olivy. A co vikend, co budes take dietne kuchtit?

kacka

Ahoj agina.Takze sa drzis,to je fajn.No s tym zajkom si mi teda narobila chute,mnam.Ja som si robila vcera sampionovy salatik s olivami.

agina

Tak ja som vcera varila kuraciu polievku s mnozstvom zeleniny samozrejme bez slizov a druhe som robila duseneho zajaca so zeleninou. Dnes rano zacinam stvrtkou melona.

kacka

Ahojte vsetci. Vitame nove clenky v klube. Tak vcera som to zvladla celkom v pohode, odolala som celemu obsahu v chladnicke. Spiderinka dnes sa drz,tie prve dni budu urcite tazke,ale verim ze odolas vsetkemu co ti pride do cesty a v pondelok nas informuj o prvych vysledkoch. Baby, ja chodim do obchodu len s takym obnosom, ktory mi vystaci na to podstatne. No a potom viem, ze po inom uz pozerat nebudem, lebo penazenka je prazdna.

and

Ahojte,suhlasim s keiri preco to nezacnete hned teraz.spiderinka to napisala okolo 11.41hod a pekne povedala ,ze hlada ludi ,ktori maju toho zajtra skutocne dost a zacnu.Ale preco nie hned teraz?!
"Na hodinach casu je jedine slovo :TERAZ.Ulica POTOM vedie do domu NIKDY.(Guy de Maupassant)Mne sa Dr.Bukovsky paci v tomto ,lebo on takto odporuca ludom zacat,a velmi s nim suhlasim.Tak ako sa dari dnes vsetkym zucastnenym?

slniečka

Aj ja idem s Vami na to!!!!!!! Lebo čo je veľa to je veľa. Mám 174 cm a 103kg. Tak som sa pekne prežrala po dvoch detičkách. Ale určite to pôjde dolu. Nech vám všetky kilá navyše utečú. Pá

spiderinka

Ahojky všetky...len som si sem prišla skontrolovať koľko nás bude od ,,zajtra,, a mám radosť, určite to takto pôjde lepšie....a dúfam, že v pondelok po víkende budu už prvé výsledky.....xixi ale
som zvedava..ake..takže pevna vôla naštartovaná..chladnička zamknutá a ZAJTRA začíname....pa a pekný zbytok večera :o)) ja mám v piatok dovolenku, ale určite sem mrknem ako ste prežili Váš prvý deň.:o))