Jak se z toho dostat ?

Príspevok v téme: Jak se z toho dostat ?
nevimjakdal

Dobrý večer.
Mám 19, jsem pravděpodobně bisexuální a jsem strašně zoufalá. Zamilovala jsem se do své spolužáčky, která je ale hetero a má přítele.
Pořád na ni myslím, nedokážu ji pustit z hlavy. Nevím co mám dělat. Moc se kvůli tomu trápím. Když mluví o svém příteli, tvářim se, že se nic neděje, ale uvnitř mě to ubíjí, bolí. Už to nedokážu tajit. Mám kvůli tomu deprese. Dusím se.
Co mám dělat ? Prosím vás, poraďte mi.

Marosko-n

Dnešná femizácia vedie ženy aj mužov
k životu -Užívať si ! -
Lenže život je o niečom inom je o Láske ako takej v pravom zmysle slova. Hovorí sa ,
že Boh je láska, a Boh je pre nás Tak aj mi máme žiť pre niekoho a mať radosť z toho druhého. Nezáleží čo sme, ale záleží čo dokážeme v živote užitočné urobiť. Ženy majú deti - tešia sa z nich, manželia robia všetko pre manželky, a čo je choré každý odsúva na bok, najlepšie aby o tom nikdy nepočul.
V živote treba robiť správne veci a vzťah geneticky postihnutých gejov a lesbičiek je to najhoršie, čo spôsobuje genocídu ľudstva a pohoršenie maličkých, Povedal Pán Ježiš.

Ayal

Ahoj. Podľa mňa je to iba "krátkodobé mládežnické pobláznenie" :) Ovládni sa, doštuduj a už ju nikdy neuvidíš. Zbehne to rýchlo - aj štúdium, aj Tvoje pocity k nej :) Ver mi...

nevimjakdal

a_dr1a - Ja jsem se jí snažila vyhýbat, ale nešlo to. Ona někdy za mnou příjde sama a nemůžu od ní jen tak odejít. Bylo by to divné. Co bych jí řekla, kdyby se zeptala, proč se jí vyhýbam ?

a_dr1a

Ak to tak zle a tazko znasas, skus sa jej v ramci moznosti co najviac vyhybat a stranit. Menit skolu je blbost, zrejme mas uz pred maturitou. Takze iba vydrz. Po skole sa uz takto vidat a stretavat zrejme nebudete. A mozno aj uvedomovanie si tejto skutocnosti v tebe vyvolava tieto stavy a nie jej frajer. Si zalubena, lubis ju

TaCoSi

Lala333 - Povedať jej to ? Vážne ? Aby sa nebodaj strápnila a vedela to celá škola ? Nehovoriť jej nič, mohla by zareagovať zle.