Ako sa zbavit vší?

Súvisiaci obsah

TINA2472

Mimochod mne tan PARADIOSE pomohol odstranit vsi...ked som si ho naniesla a nechala posobit tak vsi doslova padali same z hlavy ! FAKT ! takze neviem ako to ze niektorym vobec nezabera ako pisete.

kp

a co robite napr. so sedackou, kobercami apod? vos prezije aj tam ci nie? veci opperiete ale toto ostatne? ja mam panicky strach z tych zvieratiek...

TINA2472

Ahojte. Ja mam tiez taky problem:( chem sa len spytat ohladom tej alpy ci to znici len vsi alebo aj hnidy ... lebo ja vsi nemam uz ale zanechali mi tu poriadne vela hnid :( uz som zufala:( Co spravi alpa s tymi hnidami?? zadusi ich a oni sa uz nevyliahnu?? ale abo to je ?? prosim o odpoved :(

---...---

možno sa vám to bude zdať smiešne,ale asi pred 30 rokmi dostala kamarátka ktorá mala dlhé vlasy vši.Vtedy neboli žiadne šampóny proti všiam.Bála sa že ju dá mama ostrihať a tak sme kúpili invent,alebo naftalín proti moliam už presne neviem,len viem že to hrozne smrdelo.Zabalili sme to do kúskov handričiek a položili na hlavu na to sme dali igelit a uterák. Nechali sme to od večera do rána.Ráno sme vyčesali zdochnuté vši, hnidy jej už musela mama ručne,ale zabralo

alena37

neviem preco vsetci radite orthosan, ked ten sa uz nevyraba! a neviem, preco sa prestal vyrabat jediny ucinny prostriedok proti vsiam! a neviem, naco vyrabaju vsetky ostatne, ked hovno pomozu!!!

Katte

Nám doniesla vši sestrina dcéra, ktorá bola u nás na prázdninách. Vyskúšala som už snáď všetky dostupné šampóny a spreje z lekárne. Najúčinnejší, ale nie 100 %, sa mi zdá Orthosan, ale ten sa ťažko zháňa. Ostatné sú na dve veci. Teraz som vyskúšala alpovú metódu, tak som zvedavá.

Adusik

Ja som s tým mala tiež problém, mne ich doniesla malá sesternica z Čiech. Poradila nám ale ako sa ich rýchlo zbaviť. Je to možno trošku smiešne ale povedali nech si kúpime sprej proti blchám "DIFFUSIL" alebo potom penový šampón pre psy a mačky "ORTHOSAN". My sme sa tomu dosť smiali, ale keď sme to skúsili tak mali pravdu do 5 dní som bola bez vší. Takže ak chceš skús a ak nie tak nechaj tak.

Alinka17

Posledné dva týždne mám problém so svrbením pokožky na hlave, neuveriteľne ma to svrbí niekedy až páli, mám pocit že je to od kedy som si dávala farbu na vlasy, ale danú značku používam už roky, akurát som zmenila farbu. Môže to byť z toho? Bola som aj na kožnom, ale nemám tam absolútne nič, pokožku mám čistú, tak už neviem, svrbí a svrbí....a zároveň ma svrbí pokožka na rukách aj na nohách každé ráno po prebudení a aj večer, ale to rvá už dlhšie. Nemôže to byť začiatok psoriázy, niekde som o tom čítala? Chystám sa na dovolenku do Chorvátska, ale teraz sa obávam, či sa mi to svrbenie na slnku nezhorší. Ďakujem vopred za radu.