penisss

stanley

Ja som na tom rovnako...ja viem, nieje to pekné a môže sa zdať všeličo...ale pri sexe to nebude problém...dá sa to operovať (NEODPORÚČAM!!!) alebo sú nejaké pumpy a také veci, ale to je drahé a je to na dlho a vraj sú tabletky na to (neverím) alebo choď k urológovi...mne povedal, že je to OK, ale dá sa s tým niečo robiť, to je isté, ale odporúčam kašli na to...alebo pri masturbácii si to tlač rukou na správnu polohu...niekomu to pomohlo...mአveľa možností, ale dôvod zakryvenia nepoznám ani ja...a tiež by som ho chcel rovnejšieho...ale to je život..a kočka to znášala celkom v pohode..(celkom)...asi toľko

nikusa

chalani... naco premyslate nad takymi prostostami- man osobne take zahnutie penisu vzrusuje- drazdi tak aspon to spravne miestecko:D

chester

Neboj sa.Ja mam penis tiez zakryveny troska nadol a sa mi zda,ze trosilinku dolava...Je fakt malo ludi,co ho maju uplne super dohora a rovny.

dr.

penis kazdeho muza je od korena trochu zakriveny a je to dane geneticky, u niektorych je zakrivenie do strany viac u inych menej.
vobec sa neznepokojuj slipy ti isto neuskodili, ani zakrivenie nesposobili.
je to normalne a nebuide ti to prekazat ani pri intimnom styku