Laska,depresia,utek

Príspevok v téme: Laska,depresia,utek
Marekmarek123

Dobry den,potrebujem pomoc,radu...asi pred rokom a pol som spoznal jednu uzasnu zenu.problem bol ze bola vydata ale nechcel som nicit vztah tak mi bolo vysvetlene ze to davno zhaslo a s muzom ziju ako spolubyvajuci..Moc sme sa do seba zamilovali.Asi po pol roku sa nas vztah odtajil...vtedy zacalo peklo,jej rodicia sa mi vyhrazali ze ma nechaju vyhodit z prace,dokonca fiz.napadnutim ked ju nenecham,jej muz ju zacal citovo vydierat a kedze byvaju vedla jej rodicou tak aj cez nich..cize zacali nanu vyvyjat tlak a on tiez.Viem ze niekoho podviest neni spravne ale zit v mrtvom vztahu,bez lasky bez citov intolimnosti v rozdielnych izbach asi vztah,manzelstvo neni..skor vazenie.Ona mu povedala ze ho nelubi,nechce s nim byt..nemaju ani deti a on vytrvalo ci vsa zlom alebo dobrom tlacil.Ona sa mi priznala ze on trpi depresiami uz roky a ona zacala mavat tiez,musela vyhladat aj doktora.Nikdy som sa k nej nezachoval zle,vyriesil nam spolocne byvanie,staral sa,neflakal a bola stastna,ja mam syna z predchadzajuceho manzelstva a chcel som tiez k tomu pristupit rozumne a drobec si ju oblubil,verie ju ako rodinu coho som sa bal ako dieta zareaguje ale moc ju ma rad...problem je v tom ze je stastna ale vzdy pride nejaky podnet napr od neho,zacne ju citovo.vydierat aj cez jej rodicou a ona uplne upadne do depresie,z milej zeny je vtedy zena uplne paralizovana,place smuti a dokonca sa uz par krat zbalila a isla byvat k nemu..proste iny clovek...inak by nam bolo skvelo,viem aka je ked je stastna len potom pride zlom a urobi extrem ze odyde..viem ze depresia je choroba ale vo veku kolo tridsiatky by sa mala asi sama rozhodovat a nenechat zo sebou zametat lebo s nej urobia trosku..neskutocne ju milujem len uz neviem ako dalej,teraz zas odysla a uz to zle nesiem aj ja,zacinam mat zdravotne problemy,za par tyzdnov som z toho stresu schudol asi 15kg.Proste chcem citit oporu aku jej davam ja,vzdy som bol pri nej aj.ked bola v nemocnici,dal by som aj posledne nech je stastna ale toto ma uz zabija,ten stres co zas bude...proste som v koncoch.dakujem za radu