Potrebujem pomoc prosím.

Príspevok v téme: Potrebujem pomoc prosím.
V3r0N

Ahojte. Mám 17 rokov. Som psichicky na dne, už nezvládam nič, som v poslednej dobe strašne citlivá lebo mám doma peklo. Bývam v rodinnom dome neďaleko mesta, bývam s otcom , mladšou sestrou a s otcovov frajerkou. Jedná sa oto že môj otec bol vždy na lahké ženy. Nikdy som to neriešila,bola to jeho osobná vec. Vždy som sním mala dobrý vzťah. No pred 7mimi rokmi si našiel frajerku čo vyzerala byť kludná,myslela som že bude v pohode. No o necely rok,keď sme sa presťahovali do noveho domu sa prejavila čo je zač. Stále chcela peniaze o nič sa nestarala doma a nič doma nerobila,nevarila,neupratovala. Po čase som sa musela naučiť sama upratovať ,umyvať dlažky,cistit wcko,kuchinu,variť,vsetko.. O rok dva ma znenávidela a zasadla si na mňa, začala mi nadávať a onedlho ma aj biť a potom týrať. Takto to šlo celých 5rokov. Týrala ma až tak moc že doteraz mam jazvy po tele. Do školy na strednú som chodila s rozbitými ústami,s monoklami,krvavími škrábancami a ďalšími vecami od nej vždy keď ma bila. Znenavidila som ju a posledne dva roky som sa nenechala zbiť. Zautočila na mna a pobila som sa sňou. Nenechala som sa. A začala to riešiť polícia. Potom sme sa pobili zas a zas. A stále k nám chodili policajti,aj 6x do pol roka. Jasne že nič nevyriešili, spísala sa zapisnica a to je všetko. Veď Slovensko. Sociálka sa najprv robila že to rieši. No nevyriešili nič. Tento rok konečne otec zistil čo je zač a uvedomil si čo robí že ma týra a že ho má len na.peniaze. Rozišli sa a pol roka sa riešilo to aby sa odsťahovala. Nakoniec si otec našiel priateľku,velmi milu zlatu,zaujimala sa aj o druhych a nie o seba len. No boli spolu len par mesiacov lebo zas sa tu objavila ta jeho bývala frajerka čo ma týrala. Chcela sa snim porozpraváť. Súhlasil a dopadlo to že si ho zas namotala. Mozog mu zatemnila a vyspali sa spolu. Zas sa dali dokopy. Jasne ze sme sa ignorovali. Teda aspon ja som sa oto pokusala. Bola som smutna trapilo ma to. Nasťahovala sq zas knám a začali spolu spávať. Lenže o pár dní sa začalo zas peklo. Začal ma mlátiť otec. Neskutočne mu všetko vadilo. Prestal mi dávať vreckové do školy na jedlo, na autobusovu kartičku mi nechcel dať
Nemám/nemala som ako cestovať do školy. Ledva som ho uprosikala ze ich moc.potrebujem. aspoň nech mi da na autobus aby som sa mala ako dostať do školy keďže niesom.priamo z mesta a študujem ešte. Stále mi chcel.priateľ dať peniaze ale nechcela som si od neho.brať kedze je zodpovedy za mňa otec a mamina posirla tiež na mňa výživné s ktorých nič nemám. Povedala som mu ze vydrzim od rana, do piatej poobedia nejest nepit len nech sa dostanem.ako do školy. Onedlho som.potrebovala do školy peniaze na prax. Trošku viac. Neveril mi nič a nechcel mi ich dať. Triedna volala otcovi ze naozaj ich potrebujem a aj tak mi ich nedal. Preplo mu a stále po mne kričí,nadáva mi. Začal.nenávidieť moje šteniatko. Kope do nej,kričí na ňu. Nemôže ani okolo nej moja malá ísť(šteniatko). Musím mať moje šteniatko stále vedla seba. Otec ma stále mláti. Pesťami,ma bije,kope do mňa na zemi. Pritom stači jedna rana dobrá do chrbtice a je somnou amen. Mam skoliozu horšieho stupňa totiž. Stále plačem. Velakrat mi usta rozbil,monokel spravil , dobil ma až tak ze ma vsetko bolelo modriny som mala. Som psichycky na dne. Každy den sa vsetko opakuje.Mam pri sebe priateľa ktory mi velmi.pomaha a je mojou oporou. Otec ho znenávidil.keď videl že som pri ňom š5astná a usmievam sa a že mi.pomáha a stojí pro mne a radí mi,vypočuje ma. Sestra ma bráni. Otec jej parkat vylepil.ked ma bil a ona šla zamnou objala ma a nechcela pustit pokial.ma neprestane byt. Velakrat premyšlam nad smrťou. Čo už vôbec nezvladzem. Mamina býva ďaleko. U nej byť nemôžem,bratia nevlastný bývaju samí a maju dosť svojich vlastnych problémov. Čo mám robiť? Vždy keď ma napadaju nepekne myšlienky si pomyslim ze tu je moja mala 13ročna sestra ktoru tu nemožem nechať stými psychopatmi. Keby neni jej tak by bol aj otec ma mohol zabiť. Vďačim jej za všetko. Prosím pomôžte mi ľudia. Už sa obraciam na ľudí čo su starší odomňa a maju viac rozumu a odžiteho. Čo môžem spraviť? Ako nám môžem pomôcť? Nechceme tu bývať. Nenavidime aj otca a aj jeho frajerku. Lebo nas stále bijú a nadavaju a kričia po nas. Nevaria nám a sami si perieme upratujeme a robíme jedlo. Velakrat sme aj hladne ked nenakupi otec jedlo. Viackrat nas nechá aj same doma. Naposledy 3dni sme boli same doma ja a moja mala sestra. Nemala som na autobus do školy. Prosím. Kazdy den plačem. Som už psychicky labilná a nechcem aby to dopadlo este horsie. Nevládzem už. Keby nemám priateľa a sestru tak už sa vzdám tohto života. Ďakujem za pomoc,moc.. Veronika,17,NR

a_dr1a

Nechcem sa nikoho dotknut, ale v prvom rade toto mali riesit uz davno admini z tejto stranky. Maju tu hned 1prispevok, ako velice spolupracuju s policiou,, vsak maju IP ai dotycnej, tak to mali okamzite postupit zodpovednym organom k rieseniu. Bud by sa zistilo, ze je to fake, alebo by sa konalo, keby sa prislo na to, keby je to pravda. Asi ste postrehli, ze sa tam pise, ze to uz riesila akoze policia socialka, jej triedna ucka. Takze co ma ona este viac robit? Vravim. Tu uz mala konat tato stranka a zasiahnut. Lebo v mnohych pripadoch byva najvacsi apel media ai, takze by sa to nedalo zodpovednymi organmi len tak schovat do suflika a nechat zapadnut prachom

nicollette12

Ked ta zas zbije otec, alebo ta jeho s-t-e-t-k-a spinava, tak hned utekaj, zamkni sa do nejakej miestnosti, alebo vybehni von na ulicu zober aj psika a sestru a zavolaj hned na policiu... necakaj, neboj sa, hned volaj..ked sa to stane tak to je dolezite hned v ten okamih aj riesit...a ked tak ostan von a cakaj kym nepridu policajti, povedz pani do telefonu, ked budes volat, ze cakas napriklad na zaciatku ulice ze sa bojis ist dnu a ked ich budes vidiet tak im zakyvas a pojdes s nimi, oni ked ta uvidia v takomto stave ze s monoklami a podobne tak ver tomu ze to riesit budu...
A za ten cas co sa to bude riesit tak zatial nemozes ist k nejakej kamaratke byvat? Alebo k priatelovi? Aj so sestrou a so psikom myslim...
Inak dlho si neprispela ako som si vsimla tak snad si v pohode

kafe

ak to výmysel neni, tak nech láskavo o tom slečna nedrísta na fóre, lebo to jej hovno pomôže!! ALE smer - sociálka, polícia, učiteľka.. má interne, nech si zavolá na linku pomoci - povedať to hocikomu a nájde sa XY riešení. Tliachanie do vetra ja načo dobré??
Osobne poznám učiteľku, čo si na decku všimla len sprosté depresie (chcela sa zabiť) a riešila to učiteľka. Takže až také nevšímavé a chladné svine tu nežijú! Žijú tu AJ fajn ľudia, ktorým neni ukradnuté, či niekto trpí alebo nie alebo či zomrie. A je ich tu dosť. Dokonca aj policajti si robia svoju prácu a tá hnusná sociálka TAK ISTO. Možno nie stopercentne, ale to dobré čo urobia, to v správach nenájdete, to zaujímavé neni.

kafe

vymyslené. Sociálka a polícia takéto prípady rieši AJ ked sme na Slovensku! Dokonca detská lekárka či učiteľ sú povinný podozrenie na týranie oznamovať - aby si nikto nevšimol monokle, podliatiny na ústach?? Že je bitá ako žito?

Ferihitka, nejde ti to, skús trochu lepšie :)