Neviem čo mám robiť,viete mi pomôcť?

Príspevok v téme: Neviem čo mám robiť,viete mi pomôcť?
luna

Viete som ešte mlada,a rodičia nevedia o tom ,že potajomky chodim k gynekologovi.Problem je ze gynekolog je tam kde studujem co je dost daleko a ja mam zase nejaku infekciu/asi aj viem presne aku/,ale neviem sa nijako dostat k gynekologovi.Tu u nas mama pracuje v nemocnici cize by na to prisla.Neviem ci v lekarni by mi dali liek aj bez predpisu?ak mi viete poradit budem strasne stastna.....vsetky napady prijimam.Dakujem Luna

13

Jannika,
už jedna je mamičkou 9 mes. syna a verím, že aj ona bude taká :-). Vraj som bola prísna mamina, ale veľmi dobrá :-) Neviem, ale úprimnosť, otvorenosť, dôvera... to bolo bežné, vždy som rešpektovala aj ich názory a vedeli sme komunikovať o všetkom. Myslím, že videli, že ja som otvorená a úprimná k ním a občas som dala aj na ich názory ... dokonca len jeden príklad : boli sme v Tatrách na dovolenke, ja som bola dcéra a oni dve rodičia. Robili plány, hospodárili s peniazmi a pod. a podobné zážitky máme viac ...
Veľmi Ti prajem zažiť podobne, len to veľmi rýchlo ubehlo a už sú
dospele :-))), ale mám radosť z nich
Veľa šťastia

jannika

ahoj 13...mozem sa ta spytat?...aj ked sem to moc nepatri. ako si dokazala byt svojim dceram zaroven aj matkou aj priatelkou...mne je mamina len mamou a to priatelstvo mi chyba a preto by som sa toho chcela pri svojich detoch vyhnut...a byt im aj priatelkou aj matkou.

13

Luna,
som veľmi rada, že si to takto vyriešila a ver mi, vždy a s každým problémom sa môžeš na svoju mamičku obrátiť a vedz, že ona Ti môže byť najlepším radcom a aj bútľavou vrbou...
Veľa šťastia

13

Luna, ja mám dve dcérky (29 a 31)a od malička sme ako priateľky (so všetkým rešpektom a úctou ku mne) a verím 1000%, že aj Tvoja mamička Ťa určite pochopí, neboj. Veď my sme to všetko prežili, žiadne tajnosti. A zase ja verím, že práve ona Ti odporúči toho najlepšieho gynekológa, ver mi.
Prajem Ti veľa zdravia

luna

DAkujem...ale uz sa to vyriesilo ......zobrala som si vsetko odvahu a klamala som trosku mame a zajtra idem k lekarovi dakujem vam pappaa

Alternativa

Plesnove a infekcne stavy, aj gynekologicke, v akutnom prejave patria "do ruk" lekara. Ako doliecenie, resp. prevencia - tam su ucinne prirodne doplnky.

luna

RNG ahoj no bola by som strasne rada ak by si mi pomohl nejakym sposobom....neviem ake prirodne latky a v pohode to mozeme rozobrat no myslim moj problem :D len som tu 1x a neviem ani co mam presne pisat co sa patri a co nie......tak ak by si mi vedel pomoct bola by som rada dakujem dopredu......

luna

No dakujem za vsetko....mame to povedat nemozem este by sa nejakym sposobom ako ju poznam dozvedela ze som brala antikoncepciu co znamena ze spavam zo svojim priatelom to nemozem.....ale skusim nieco mozno v lekarni mi vedia pomoct...neviem .....