Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UZLINY

Príspevok v téme: UZLINY
nellla

Mám zväčšené a bolestivé lymfatické uzliny pod pazuchami. V krvných testoch mi zistili znížený počet leukocytov, v moči bielkoviny++. Beriem antibiotiká, i lieky na imunitný systém. Neexistuje nejaká prírodná liečba? Lieky mi škodia na pečeň, s ktorou mám zdravot.problémy od narodenia. Ďakujem za každú informáciu.

RNG

Leukocity sa daju zvysit beta glukanmi.
Z doplnkov so sirokospektralnymi antimikrobialnymi ucinkami by som spomenul
oreganovy olej(3x300 mg)
extrakt z olivovych listov(3x1 gram, 15% oleuropein)
"Horkac"(15-30 kvapiek GSE do 1/2 l vody)
collostrum(5-10 gramov)
Graviola(3x2 gramy)
No a samozrejme dobru zmes probiotik, brat medzi davkami antimikrobialnych(v strede)

Ivka 1

Nella riešila by som to čistým aloe vera gélom,včelím peľom /dodá telu všetky minerálne látky,stopové prvky,upraví krv a zregeneruje pečeň/ a určite po liečbe antibiotikami je vhodné užívať probiotika. Ak by bola liečba antibiotikami neúspešná,nahradila by som ich prírodnými antibiotikami,ktoré
nepoškodzujú pečeň.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.