Nevera???

Príspevok v téme: Nevera???
romanita

beriete bozkávanie sa s iným chlapcom v opitosti za veľmi veľkú neveru??...keď si neuvedomujete čo vlastne robíte....mne sa to stalo a priateľovi to nechcem povedať lebo si myslím,že by mi neodpustil...ja jemu by som také niečo aj odpustila,pretože viem aké ťažké je niekedy odolať-no s nikým by som sa nevyspala okrem neho....sú bozky až taká nevera???priateľa veľmi ľúbim a mám aj hrozné výčitky no skutky sa nedajú vrátiť

sedmikraska

Nikdy som este nelutovala co som urobila, vsetko sa muselo stat, aby som bola kde teraz som a stym kym som, tak je dobre, ale nie vzdy rozmyslam takto. Ale na spatne a cerstve veci sa tazko zabuda. Som vsak z tych silnejsich- citovo, svalovo som na tom o dost horsie :)))

fnuk

ale joj ....dakedy aj to zle je na nieco dobre.aspon mas nad cim premyslat.a nikedy nebanuj,nech uz si urobila alebo zazila cokolvek.Ved ten zivot o tom je.

sedmikraska

mam 21 moze sa ti to zdat malo,ale skusenosti az moc, teraz tym nemyslim len sex. Niektore su pekne a velmi vela spatnych :( a dost takych po ktorych sa starne ak vies co tym myslim

fnuk

okej urobime kompromis...takze kazdy treti az stoji zato!!!A hlavne az mu stoji.Inac ak sa smiem spytat kolko mas rokov ked si taka skusena?Citam tu viac tem a mas celkom slusne nazory.

sedmikraska

ja sa tiez omnoho radsej bavim s chlapmi ako so zenskymi, tak nejak mi to pride prirodzenejsie aj ked zase na niektore temy radsej kamaratku. A stou neverou co uz. Zatial nepotrebujem, ale ktovie co pride- Znizme to prosim na kazdeho tretieho :)

fnuk

sedmikraska....nevera tu vzdy bola a bude,takze naco sa nad takymi malichernostami trapit?Ved zikeme len raz,tak si uzivajme az ten zivot za nieco stoji.Tym nemyslim pretiahnut kazdeho,kto mi pride do cesty ,ale aspon kazdeho druheho.

fnuk

sedmikraska ver tomu,ze dakedy si muz a zena lepsie rozumuju ako zena a zena alebo naopak.Tym myslim verbalnu komunikaciu a nie sex.I ked aj v sexe su vynimky.