Prosim vas o radu

Príspevok v téme: Prosim vas o radu
zufalyyy

Mam zuzenu predkozku na penise a ked je penis v normalnom stave tak cez zalud ju stiahnem ale tak ze dolna cast zaluda sa ohne lebo uzicku mam kratku mozno 1mm.A ked chcem stiahnut este viac dole tak nemozem zrejme mi v tom uzdicka brani.ked stoji tak ani do pol zaluda ju nepretiahnem.myslite ze stahovanim predkozky v teplej vode pravidelne mi pomoze?ked je uzdicka aj tak kratka.a aj ked nie tak ako sa to da riesit?a rodicia o tom nevedia a hanbim sa im to povedat.

smutny

chcel by som vediet toto.mam jednu partnerku.asi pred pol rokom sa mi objavili na penise cervene flaky a obcas ma to svrbi,nemam ziadny vytok a ani nutkanie ist viac krat curat.obcas ma boli jedna strana penisu ale je to nieco ako podrazdenie a chyti mi to obcas caspraveho semenika a prejde mi to az na nohu.chcel by som vas poprosit o radu.dakujem a hlavne co mam robit.

gorald

Obriezka v ziadnom pripade,skor to odstranenie uzdicky a ked aj potom bude problem tak potom obriezka...to aka, to je tvoja vec

wht

omg to bol co za pot :,,tu pomoze len plasticky chirurg''......pojdes najprv ku obvodnej lekarke ona ta posle k urologovi obvodna ti mozno ani na hada pozerat nebude....urolog sa nato kukne opyta sa ta ci ta svrbi a ci si mal pohlavny styk a bud ti da mast[mozno framykoin]alebo obriezka....www.urolog.sk kukni sa tu jak prebieha obriezka....po obriezke par tyzdnov nehonit tie stychy alebo stehy ak chces ti vypadnu po par tyzdnoch....ale mozno ti ani obriezku robit nebudu...teraz ked su prazdniny tak ti odporucam sa dat dokopy lebo potom budes mat len zbytocne trable v skole a mozno ti bude aj trochu trapne ak sa to spoluziaci dozvedia....vela stastia hlavne naber odvahy a chod k obvodnej!

lea

urcite by si mal ist za urologom on ti poradi najlepsie,mozno tvoja mama zanedbala tuto vec,uz malim babetkam sa pravidelne pri kupani stahuje predkozka aby nebol neskor problem ako mas ty.ked sa hanbíš rozpravat o tom z rodicmí tak im povec ze mas nejaky problem ktory by si chcel prediskutovať s urologom.vela stastia a hlavu hore urcite nie si sam s takym probleom.