Make up na mastnu plet

Príspevok v téme: Make up na mastnu plet
karina reeves

Hrabala som sa v starych temach, ale som z toho mnozstva odporucani totalny jelen. Mam velmi mastny nos, prave kt. potrebujem prekryt + nejake to akne na cele. Hladam dajaky dobry make-up, ktory lahko zohnat a je tak do 400-500sk. Existuje vobec taky? :/ Hlavne aby sa hned nerozpustil v mastnoste, lebo mne vydrzi plet matna maximalne 20 minut. Odsatie mazu a prepudrovanie neprichadza do uvahy, lebo aj ked len zlahka prilozim vreckovku, to, co chcem zakryt je hned vidno. Cize menim make-up kazdych 45 min. Co s tym?

divozienka26

Ja som nasla....tak za pokus to stoji..

Tip od vizážistu Max Factor Paliho Ciesara:

* Mastná problematická pleť - Lasting Performance make-up /výborné krycie vlastnosti/
* Mastná, zmiešaná pleť - Colour Adapt /matný vzhľad, prispôsobí sa približným odtieňom farbe pleti/
* Mastná pleť - facefinity /dokonale zmatňuje, zároveň kryje, má praktické a jednoduché použitie/
* Zmiešaná a problematická pleť - Miracle Touch /dotykom mení konzistenciu, dobre prekrýva nedokonalosti/

Nikusa_CmaQ

Mila Karina!
Aj ja mam mastnu plet, takse poznam tie problemy. Mam akne po celom nose. Podla mna by nebol najlepsi napad dat si na to make up. Miesto toho si zaobstaraj kompletny rad kozmetiky na mastnu plet , znacku ti poradia aj predavacky. Ak ale aj tak tuzis po make upe , take si zaobstaraj mineralny make up od Loreal alebo Rimmel.

laetitia

Ja mam tiez velmi mastnu plet,od koznej si vypytajte taky gel Eclaran,je perfektny!ja som mala pouzit Zinerit rano a toto vecer,ale ten zinerit mi vobec nepomahal a strasne vysusoval tak som ho prestala pouzivat.Krem na tvar odporucam od BIODERMy v lekarni taky uuuuuuzasny kremik s nazvom ze SEbium matt, 5-6 hodin vobec nemam mastnu plet!!Puder odporucam od Bourjois(buržoa/puder ten klasicky a makeup rimmel cool mate alebo stay matte oba su vynikajuce a celkom dobre kryju,ale ak mate vyrazky odporucam tekuty korektor rimmel za 100 sk alebo maxfactor za 250 oba su velmi dobre.

dadusa

aj ja mam odtien 101 nic moc ked si ho zacnem roztierat tak potom akoby uschol a nejde mi riadne roztriet a robi flaky :((((

karina reeves

dadusa:ten mam aj ja, odtien 101, kupovala som to naslepo, katastrofa, vacsie plochy sa nim ani nedaju natriet, robi flaky, a ma hroznu farbu, tod moja skusenost

karina reeves

dadusa, ja som jej sama vravela ze make-up pouzivat nebudem kedze od Zinerytu mam supinky, takze sa dalej nevyjadrovala, len mi kazala NIC ine na postihnutu oblast nenatierat, mozno len chce vediet ci mi to zaucinkuje, najblizsie sa jej ale na ten make-up opytam...btw aky pouzivas???

dadusa

karina
to fakt si nemozem davat make up ked pouzivam skinoren???
ja pouzivam skinoren uz 3 mesiac predpisala mi ho kozna a je fakt dobry uz takmer nemam ziadne akne.kozna mi nic take nevravela ale vlastne som jej ani ja o makeupe nic nevravela.ja normalne pouzivam makeup.vzdy si natrem tvar skinorenom a asi po 15 min. si dam makeup...tak ja neviem

karina reeves

lilinka: ty brdo, dala som si na celo Skinoren, potom za 4 hodinky som predpudrovala a vsetko je OK, supinky nevidno, kedze Skinoren nevysusuje. Ale este predtym ako mi lekarka povedala ze mi zmeni liek som jej vravela, ze mam presusene celo a preto ani make-up nezakryje akne, takze sa nebudem maskovat. A potom mi zakazala cokolvek na postihnute miesto davat okrem Skinorenu. Takze vlastne neviem ci make-up mozem :/ Boze co by som dala za citlivu plet :( ta sa nakremuje dobrym kremom a je po probleme.

lilinka

Karinka, tak to ma mrzi. naozaj zrejme plati ze nieco niekomu zapasuje a inemu nieco ine. Ja som s tym zatial nadmieru spokojna,...no neviem. Naozaj mam velmi mastnu plet, tak som myslela ze to zaberie aj tebe. Ale ked mas ako si vravela, supinky, tak by sa ti podla mna zislo nieco co aj hydratuje, a zaroven nemasti. Prave na to som myslela ze by bol idealny ten garnier. No, ako som napisala, je mi to luto, a drzim palce aby si nasla to prave.;-)