Make up na mastnu plet

Príspevok v téme: Make up na mastnu plet
karina reeves

Hrabala som sa v starych temach, ale som z toho mnozstva odporucani totalny jelen. Mam velmi mastny nos, prave kt. potrebujem prekryt + nejake to akne na cele. Hladam dajaky dobry make-up, ktory lahko zohnat a je tak do 400-500sk. Existuje vobec taky? :/ Hlavne aby sa hned nerozpustil v mastnoste, lebo mne vydrzi plet matna maximalne 20 minut. Odsatie mazu a prepudrovanie neprichadza do uvahy, lebo aj ked len zlahka prilozim vreckovku, to, co chcem zakryt je hned vidno. Cize menim make-up kazdych 45 min. Co s tym?

elianore

skus nejaky puder, rimel je dobry a stoji okolo 170 sk. Nanasaj ho stetcom, perfekte kryje, samozrejme mozes dat pod neho make up napr znacka dermacol na aknenoznu plet je dobry, s takym zelenym vrchnakom, dostanes to v DMke.

elwin

ved ale ak mas az taketo problemy s pletou tak chod ku koznej a zacni uzivat nieco na to, ja mam teraz Zineryt a dost mi pomaha... najvacsia blbost ktoru mozes pri mastnej pleti urobit je ze ju budes prekryvat trojcentimetrovou vrstvou make-upu. odhliadnuc od toho ako to vyzera priserne tak to tej pleti ani trochu neprospieva...