Zamilovaná do staršej ženy

Príspevok v téme: Zamilovaná do staršej ženy
Stratena23

Ahojte, nedávno tu bol príspevok, kde jeden chalan písal že sa buchol do staršej ženy, až na to, že ja mám podobný problém až na to , že som baba, čo je už trochu silnejšia káva. Na tento problém narážam opakovane už na strednej som sa pár krát zaľúbila do staršej učiteľky ale bohužiaľ z toho nič nebolo. A teraz je v tom zase žena o dosť staršia. Nechápem tomu prečo to u mňa tak je čo to mohlo spôsobiť. Trpím aj psychickou poruchou, beriem aj na to lieky. Ďakujem za vaše rady.

Stratena23

Neviem prečo si niekto myslí, že to je výmysel aký by som mala dôvod si tu vymýšľať....
ZahnutySamo6969 ty sa tu načo hrajes, my chceš povedať, že baba by tu pisala pod takou prezývkou, ty čo si za uchyla a neviem kde si došiel na ten sex s mamou, keď o tom tu nebola ani zmienka ja som písala že ľúbim staršiu ženu a nie o sexe s mamou.

zahnutysamo6969

Ahoj, som zena a mam tiez o 20 rokov starsiu partnerku. Mam 20 a ona 40. Zo zaciatku sme mali nepriaznivcov, ktori by nas najradsej upalili na hranici. Neviem preco, ved sexualny vztah s matkou nie je az taky zly, ci?