Aky je vas nazor?

Príspevok v téme: Aky je vas nazor?
akrim

Ahojte.Stale castejsie sa stretavam s tym,ze muzom sa viac pacia blondinky ako tie ostatne.A uz ked nie blondiny tak take ktore su stihle vysoke a maju krasne nohy..ja sa pytam preco????Preco vacsina muzov zaklada na krase???Asi si myslite ze som nejaka skrata a mam komplexy ale nie je to tak.Len chcem vediet preco sa vam tak pacia tie vytrete blondiny..tak muzi piste som zvedava na vase nazory

aja198502

ahoj. ja som blondinka, ale nemam pocit, ze by som bola vytreta, tak moja zlata prestan urazat, lebo fakt zrejme za vela nestojis

tinka *

Vysoká prsnatá blondína je snom chlapcov v puberte, ktorí často listujú playboy. Podľa môjho názoru mužom nezáleží na farbe vlasov, ak sa im žena zapáči, je im jedno či má hoci aj ryšavé vlasy.A to, že sa každý muž pozrie na blondínu je pravda, pretože tá farba vlasov jednoducho priťahuje pohľady,pozrú sa aj keď blondína vôbec nie je pekná, ale má blond vlasy. Tiež som mala blond vlasy, teraz som brunetka a nezdá sa mi, že by som sa mužom páčila menej.

anka

Podľa mňa sa chlapi radi pozerajú na krásnu vysokú štíhlu blond, ale len sa pozrú, zhodnotia aká je kočka ale keď majú svoju lásku, hodia to za hlavu a kašlú na ňu. Ja som blond, výška 179, váha 58 a celkom to poznám. Chlapi sa len pozrú, niekedy ti je z nich zle, akí sú úchylní, ale máloktorý ťa osloví. Takže sa aj ťažšie hľadá skutočná láska....

miso

Akrim no vseobecne sa mužom viac pačia blondinky- je to geneticky dane že ich viac pritahuju. Mne osobne nezaleži na tom aby mala zena velke pria a bola blondinka, mala nadhernu tvar no hotova modelka. Poviem Ti ze muzov urcite pritahuje najviac to ked je zena "priemerne" pekna a je mudra, dobre sa sprava.

rebelix

Chlapom sa páčia blondínky a nakoniec si zoberú brunetku :D
Ale vôbec to nie je tak. Nezáleží to na farbe vlasov. Keď sa niekomu zapáčiš, tak to určite nebude kvôli tomu :)

katharinka

sorry, ja nie som chlap, ale som baba a brunetka a nemyslim si ze chlapom sa pacia len blondiny, vidim to na svojom okoli, ty sa asi pohybujes v blbkej spolocnosti alebo si prilis vsimas veci ktore su len v tvojej hlave. Chlap, ktory je zatazeny len na blondiny je hlupy, podla mojej skusenosti, normalnemu chlapovi sa pacia pekne zeny a farba vlasov nezohrava ulohu. Chlapi chcu aby im ostatni chlapi zavideli a preto chcu mat to najlepsie,.. takze kazdy ti povie, ze jeho ideal je blondina prsnata, pekny zadok, dlhe nohy.. ale pravda nie niekde uplne inde ver mi, ja ako brunetka som nikdy nemala problem s pozornostou chlapov.