Chcem pomoct svojim ociam... RNG ak chces pls help

Príspevok v téme: Chcem pomoct svojim ociam... RNG ak chces pls help
polterwx

No moje oci su na tom kadejako... v sklovci mam drobne zakaliky, bodky ale aj vacsie utvary, na lave oko vidim horsie ako na prave, a ako som uz v inej teme pisal ked sa pozriem na oblohu, vidim drobne akoby zlte oblasti... ako keby obloha zrnela ako TV s tym by som to porovnal... potreboval by som poradit ako dat svoje oci do co najlepsieho stavu. Vopred vsetkym dakujem za odpovede :-)

RNG

Ciste moj nazor- uskodit to nemoze, su to same dobre veci, ale ci to bude mat vplyv na odstranovanie bielkovinnych zhlukov,to pochybujem
Ale ktovie, mozno to povzbudi vylucovanie enzymov v tele...

polterwx

Očistený chren pokrájať na kocky, pokvapkať citrónovou šťavou, rozmixovať s panenským olivovým olejom a vňaťou žihľavy.Denne konzumovať 3 PL tejto kaše.
Bude to fungovať?

RNG

Utvary v sklovci, pokial nie su sposobene urazom su povacsine bielkovinne zhluky
Cistenie tela od bielkovinnych zhlukov sa prevadza branim proteolytickych enzymov(bielkoviny rozpustajucim) an prazdny zaludok
Bromelain(1300 gdu)
serrapeptaza
/serrazyme( 40-60 tisic jednotiek)
Proti problemu glykacie posobo dobre L- carnosine
Profesor Babyshaev uz v rokoch 1950tych velmi uspesne liecil katarakty(bielkovinne zhluky v ocnej sosovke) ocnymi kvapkami s 1% roztokom acetyl L-carnosinu
Tiez sa spomina L-cystein vo vacsich davkach, tiez acetyl L carnitine

Pri nevybalancovanych zdrojoch aminokyselin sa taketo pripady stavaju castejsie. Telo nevie pouzit niektore prebytocne a niekde sa ulozia..