Nemam menštruaciu

Príspevok v téme: Nemam menštruaciu
Nina97

Ahojte, Mam 21 rokov a trapi ma moja nepravidelna menstruacia uz 3 roky.
Prestala som ju mat pravidelne. Tak som zacala chodit k doktorke na vyvolavacky ktore mi pomohli a udrziavala som menzes na DUFASTONE.Akonahle som to (nezodpovedne) obmedzila ten DUFASTON tak som kramy opat nedostala. Nikdy v zivote som nebrala antikoncepciu.Teraz som odcestovana dosiel mi Dufaston a menzes som nemala 3 mesiace.
Chcem sa opytat Mozem otehotniet aj napriek tomu ze nemam teraz menzes,? S priatelom si vobec nedavame pozor.Ja cyklus mam len ho musim vyvolat hormonom a udrzovat. Dakujem

gustodeme

kedze s "priatelom" si nedavate vobec pozor, predpokladame, ze mate vlastne byvanie, ste zabezpečení a planujete svadbu aby dieta prislo do poriadnej rodiny....
aby si nedopadla ako tuto nizsie v temach dievcence ktore tiez otehotneli s "priatelmi" a potom tu plakali ze sa na nich chlapci vykaslali... lebo od frajerky nie je problem zdupkať...
ked je rodina, manzelstvo, vlastne byvanie pisane na oboch , proste zázemie, odtial sa horsie dupká... a je to menej pravdepodobne ..

nicollette12

Tak to je riadna blbost, ja sama som chudulinka a nikdy som problem s menzesom nemala, mam aj x kamosiek, co vyzeraju uz podvizivene a nemaju ziadny problem s cyklom.... aj gynekolog sa ma pytal ci nemam problem s menzesom, ci mi chodi pravidelne atd, kedze som aj schudla dost ale nemam s tym ziadny problem a ani som nikdy nemala... Niekde som citala na nejakej stranke, zevraj to je iba mytus ze chude zeny maju problemy s menzesom, lebo vecsie percento zien ktore nemaju pravidelny cyklus su chudsie, ale ani normalne zeny co niesu ani tuk a ani kost nemaju pravidelny, takisto aj zdravo sa stravujuce zeny....ale ak ma napriklad zena anorexiu tak to je uz o inom....

vila zubienka

no možno si moch chudá, vychudnuté ženy majú problémy s menzesom, začni sa riadne stravovať a časom sa to upraví.