Chcem byť vysoká

mymslin

myslieť si že čo je malé je krásne a roztomilé, alebo že dobrého veľa není sa mi zdá trošku čudné.. alebo že chalani nemajú radi vysoké baby. proste je to individuálne a práve to je nádherné že každý sme iný.
asi ešte narastieš- máš vysokých rodičov.

sob rudolf

Vôbec nerieš výšku, zatiaľ si mladá, krásna, neskúsená a nevieš, čo presne by si mala od života chcieť. Ale ver mi, to prejde.

mnamka257

ty si vysoka!!! neviem ci to potrebujes pocut, alebo chces aby ti nizsie baby zavideli, alebo ja neviem.vaz si svoju vysku...

MIMINAW

moniqa.
mojko, ty nepotrebujes liek na rast, ale psychiatra. a to myslim vazne. asi sa nudis a vymyslas si problemy. a siblo ti.

dobra raaaaa

ja meriam 173cm a mam 20rokov takze ja som spokojna so svojou vyskou a praveze by som mozno brala byt o 2-3cm nizsia ako vyssia.vsak to je dost cm,nechapem preco chcu byt ludia ešte vyssi ked maju nad 170cm vsak to by z teba potom bola uz fakt zirafa.... a ked si to tak vezmes tak v dnesnej dobe je dost vela chalanov nizkych ledva maju 175cm ...

Icesnow

ja mam 14rokov a vysku okolo 161 cm a cim som starsia sa mi zda ze us nako nerastiem:(..moja mama ma 168cm a tato nak 173..myslite si ze este porastiem?:P

Romanita

noo mojou tuzbou je tiez este narast vysku mam 164 cm a vahu 60 kg strasne mi to vadi keby som narastla tak isto ani nevidno :( ale este by som mohla narast aspon 3cm ach to by bolo pre mna supeer :) moja mama ma vysku 165 cm a oco 168 cm tak dufam ze narastieem :D