Stredná škola

Príspevok v téme: Stredná škola
Allyss

Dobrý deň. V septembri idem na strednú a chcela by som sa spýtať, ako to tam chodí.
Keďže pôjdem do novej školy,medzi nových ľudí a do iného prostredia,chcem sa na to pripraviť.
Vidím veľa amerických filmov,knihy... Kde sú v triede baby rozdelené do skupín : triedna mrcha, šprtka, tá čo sa správa ako chlap a pod.
Mali ste také baby v škole aj vy? Alebo je to len americký mýtus, fáma... Viem,že niektoré baby sú zlé, poznám to zo zš, ale ba sš trošku...dospejú (?)
Alebo mám očakávať hrozné búrenie dievčenských hormónov,ktoré budú znova šikanovať?
Ďakujem, rada si prečítam každý komentár o vašej sš :)

Tyia

Zalezi do akej strednej sa dostanes :D niektore stredne a zakladky si potrpia na tom aby sa kazdy bavil s kazdym, neskupinkovali sa a pod ale potom su tu take skoly ze im to je len a len jedno ako napriklad taka nasa skola :D ps je to umelecka takze velka starostlivost sa tam neda ocakavat. Opisem ti aspon ako to vyzera u nas :D takze rano meskas ako vsetci ostatny vratane ucitelov

Tyia

Zalezi do akej strednej sa dostanes :D niektore stredne a zakladky si potrpia na tom aby sa kazdy bavil s kazdym, neskupinkovali sa a pod ale potom su tu take skoly ze im to je len a len jedno ako napriklad taka nasa skola :D ps je to umelecka takze velka starostlivost sa tam neda ocakavat. Opisem ti aspon ako to vyzera u nas :D takze rano meskas ako vsetci ostatny vratane ucitelov

Tyia

Zalezi do akej strednej sa dostanes :D niektore stredne a zakladky si potrpia na tom aby sa kazdy bavil s kazdym, neskupinkovali sa a pod ale potom su tu take skoly ze im to je len a len jedno ako napriklad taka nasa skola :D ps je to umelecka takze velka starostlivost sa tam neda ocakavat. Opisem ti aspon ako to vyzera u nas :D takze rano meskas ako vsetci ostatny vratane ucitelov

dalsi

Angelika3 :D :D :D

Allyss, ked vas bude viac v triede, tak sa asi urcite spravia skupinky ziakov, so spolocnymi zaujmami, alebo vlastnostami, mozno sa aj najdu niektory, co sa nemusia, nie kazdy kazdemu sadne, no to neznamena, ze su budu robit aj napriek. Budes sa tam mat urcite skvelo,, len daj mozno tomu trochu cas, ak sa hned kamaratky najst nepodari.

Lollka

No ked som ja chodila na strednu sice je to uz davnejsie ale ziadne zle ani sikanujuce dievcata sme v triede nemali. Uplne normalne baby, podobne ako na zakladnej. Mali sme tam dve triedne krasavice co boli furt vyrazne namalovane, dlhe umele nechty, nevedeli s nimi ani tabulu zotriet a moc sa neucili ale zle rozhodne neboli. V nasej triede nikdy nikto nikoho nesikanoval. Skor sme drzali spolu.

nicollette12

MAla by si prestat sledovat tolko americkych hovadin, potom to takto dopadne ze mlade dievcata ziju v sne... a nie neni to ako v americkom filme

Angelika3

Tomas12345 tvoja odpoveď na to čo trápi zakladateľku témy mi pripomína tento vtip:

Prečo by muži nemali robiť poradcov v ženskom časopise:

Milý Peter!
Dúfam, že mi dokážeš pomôcť! Jedného dňa som nechala manžela doma pozerať na televíziu a odišla som nakupovať. Asi tak 2 kilometre od domu sa mi pokazilo auto, proste prestalo ísť. Vrátila som sa domov po manžela, aby mi pomohol, no doteraz nemôžem uveriť tomu, čo som po príchode uvidela. Bol v posteli so susedovou dcérou! Ja mám 32, manžel 34 a ona len 19 Manžel sa mi napokon priznal, že sa spolu stretávajú už pol roka! Vraj do manželskej poradne nepôjde. Som úplne v koncoch, prosím, pomôž mi. Magda

Odpoveď:

Milá Magda!
Že ti prestalo ísť auto po takej krátkej ceste, môže byť spôsobené viacerými príčinami. Najskôr skontroluj, či nie je upchaný prívod paliva. Ak je čistý, skontroluj všetky prívody vedúce k motoru. Taktiež skontroluj káble, či nie sú poškodené. Ak nie je problém tu, je treba previesť kontrolu palivového čerpadla, či nie je poškodené a dáva správne množstvo paliva. V každom prípade, ak na budúce pôjdeš niekam autom, daj si ho riadne skontrolovať, aby si sa nemusela neočakávane pešo vrátiť domov. Dúfam, že som ti pomohol. Peter