SEX

Príspevok v téme: SEX
icq

ludia poradte mi. naposledy sme mali s priatelkou sex asi pred 4 mesiacmi a to sa nam stala taka nehoda.a neviem ale priatelka sa teraz boji.ja by som aj chcel ale nechcem ju do nicoho tlacit a nutit.vravela ze si kupi tabletky ale akosi sa k tomu nema.a mne je trapne jej povedat ze uz by som to chcel.proste nechcem ju nutit.

icq

neviem ci to co som napisal sa to zverejnilo tak pisem este raz. ZDIELAM TEN ISTY NAZOR AKO MARCOS.tiez si myslim ze ked holka raz nece tak ti to nepovie ale ojebava ako najdsie sa bude dat.. asi si najdem milenku:D:D:D:D

marCOS

moooj,,thak to ja som chcel s mojou tez robit,,,ona povedala ze bude bude ale najprv tabletky,,,po 5 mesiacoch co som s nou chodil a po dvoch mesiacoch slubovania ze budeme trtkat mi povedala ze si ide o tyzden vybavyt ku gyn a ze thak o dalsi tyzden by sa aj dalo,,,hmmm ba k.k.t,,,presli tri mesiace trtkat sme nezatrtkali a dala mi konec ze jej city ku mne sa zmenili,,,a to som ju ani do nicoho netlacil,,,zeny su potvory,,,ked raz nechcu thak nechcu,,,aj keby mali chlapom kaleraby do hlavy tlacit

qiu

tak to nechaj zatial tak... alebo sa s nou o tom normálne porozprávaj... počuj miláčik chcem sa s tebou porozprávať...

icq

ved som sa jej minule pytal ohladom antikoncepcie a ona ze sa chysta ist ku doktorke..ale stale nic.. podla mna ona sama tm nece ist.a bez anitkoncp to nebude chciet. vies ako. ja ju chapem. a preto ju necem do nicoho tlacit

qiu

no tak jej nejak nejak nenápadne naznač... ako napríklad teraz beží v telke reklama na preventívnu prehliadku u gyn. no tak sa jej opýtaj a čo ty si v poriadku po tejto stránke a to si už navodil túto tému a potom to už pojde samo