Som tehotna?

Irma02

Ahojky.tak dnes som bola u doktora a vraj vse vyzera tak ze som tehotna.je vysoko maternica no plod nevidel este.vraj buduci tyzden uz bude vidiet..test mi robil a vysla zas taka slaba ciarka;)ja uz neviem co si mysliet prikladam foto testu..co si myslite moze tak slabo ukazovat?dakujem

Irma02

Omen- neviem isto:) pozriem do karty..ale viem ze taka hodnota tam bola zvysena.ak nebudem tak pricina je inde..takto zle na kolaps mi nikdy nebolo takze ak nie tehotenstvo ine sa deje urcite..:)bez priciny nemoze byt cloveku kazdy den na kolaps ze ani chodit nemoze

Omen

Irma, ISTO máš zvýšenú hladinu HGG??? Nie náhodou HCG? No, ak nemáš ochorenie obličiek,... potom si tehotná a čakáš dievčatko. : )

Irma02

Ono na tych fotkach to nieje tak vidiet ale ja tam vidim taku slabsiu ale je..volala som doktorovy tak mam prist vo stvrtok..niesom z tych ze by som si nieco robila z tej ciarky ale tak ako sa citim si inac vysvetlit neviem..kebyze mam menzes tak sa nebojim..ale citim sa naozaj velmi zle a meska mi 5dni uz..ani naznak ze by som mala dostat hlavne koli liekom sa bojim ci uzit alebo nie no co uz uvidime;)