Bolest v hrudi a stazene dychanie

Príspevok v téme: Bolest v hrudi a stazene dychanie
Maja35

Chcela by som sa poradit s mojim problemom. Mam bolesti na hrudi a stazene dychanie. Mam uz strasne vela testov za sebou a dokopy mi nic nenasli. Dokonca mi robili CT pluc uz 2 krat! Vsetko je ciste, ziadny zapal. Na rongene mi obcas nasli hiatal herniu - vnutorny pruh pazeraka/zaludka 4 cm. Lekari hovoria, ze z toho nemozem mat take problemy ako opisujem. Mala som dokonca testy na skleroderma pazeraka a vsetko bolo negativne. Niekedy sa mi ukaze na rengene reflux. Mala som aj BRAVO test na reflux, ale bol negativny. Ta bolest na hrudi je priam neznesitelna. mam aj kasel a male mnoztvo cireho alebo bieleho hlienu. Pri rozpravani mi akokeby stahovala dychacie cesrty a nemozem ani dopovedat vetu a poriadne chodit. Mam bolesti chrbta, hlavne v okoli lopatok, horna a stredna cast chrbta Uz neviem, co by to mohlo byt a aky test by som este mohla spravit. Ma s tym niekto skusenosti??? Vie mi s tym niekto pomoct? Srdce mam tiez zdrave, tlak super, krvne testy super. Prosim Vas o radu, ak ma s tym niekto skusenosti. Vopred Dakujem!

99jsbdkk8

Dobrý deň môžem sa spýtať či ste už prišli na príčinu vášho problému ? Ja mám do bodky to isté a hlavne to dychanie je neznesiteľné.