Problém s pamäťou

Príspevok v téme: Problém s pamäťou
LucyT01

Mám 19 rokov, a mám niekedy problém si spomenúť či už na meno alebo na slovo. Viem si vybaviť človeka alebo viem, že to slovo bolo ľahké alebo som ho už viackrát používala, ale neviem si ani za svet spomenúť. Musím sa buť pozrieť na internete alebo spýtať niekoho.A keď sa snažím rozpamätať začne ma pichať v hlave( väčšinou na ľavej strane) a bolí ma hlava. Už sa mi aj stalo, že som počula známe meno herečky (ktorú som veľmi dobre poznala) a dlho som rozmýšľala ako vyzerá. Tiež na začiatku školského roka som vedela, že v utorok mi škola začína 9:45, ale tento mesiac som si ani neviem ako zamyslela, že mi začína 9:50 ( bola som vážne presvedčená, že vtedy začína). Je síce pravda, že v poslednom období chodím spávať o polnoci, mávam telefón pod vankúšom a niektoré dni v škole sú naozaj stresujúce( veľmi veľa učenia na deň). Prvé príznaky som, tak primárne, odpozorovala začiatkom tohto roka. Prosím poraďte mi.

Kontrol0r

Mám to isté už pár rokov. Odkedy som nastúpil do práca. Veľa stresu a tak. Keď chcem rozmýšľať bolí ma hlava a nejde to vôbec. Zabudam veľa, neviem si spomenúť. Ako by som mal zahltený mozog. Keď som bol malý mal som čistú hlavu. Podľa mňa máme preťažený mozog zo života.