Čo s ním????

Príspevok v téme: Čo s ním????
diduš

Mam za sebou 3 a pol ročný vzťah,ale vzhladom na okolnosti, ktore nie su podstatne sme sa rozišli, teraz som si nasla noveho priatela. Som jeho prve dievča a napriek tomu že sme spolu už 2 mesiace, tak mi hovori, že ma lubi,ale že idem na neho rychlo a podobne a to sme sa este poriadne ani nebozkavali, čo s nim mam robiť? Ved on sa ma asi normalne bojí....

2 diduš

to je blbost, ze sa takto spravaju nevyzrety jedinci. je to naozaj len v tom, ze si jeho prva. tak sa mozno aj boji aby nieco nepokazil. treba sa hlavne o tom porozpravat, ze kto ma ake predstavy.

diduš

On v tom ma jasno, ja viem že ma ma rad,ale sa boji že ideme na to rychlo, že on neni na to zvyknuty a tak. Proste som jeho prva baba,ale tak ako po dvoch mesiacoch by som sa s nim chcela bozkavat, ved to nechcem az tak moc...

shakt

Nemozes urobit nic,sam si musi uvedomit co chce a co citi.Ty v tom mas jasno,on nie.Takto sa spravaju nevyzrety jedinci,co este ani sami netusia co chcu.Ak niekoho milujem,viem co chcem,chcem byt s nim a nemam pochybnosti.