Sociálni fóbici - sem

Príspevok v téme: Sociálni fóbici - sem
SFobicka

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať tých, ktorí máte sociálnu fóbiu - ako ste zvládli ústne/praktické skúšky na školách ? Ja mám soc. fóbiu a budem robiť skúšky. Najhoršie sú pre mňa praktické (neznášam, keď sa na mňa niekto pri práci pozerá, z duše to nenávidím) a ústne. Keď si prestavím, že budem stáť pred 4-5 ľuďmi, tak mám chuť niekde zutekať.
Toľko hláv sa na mňa bude pozerať a myslieť si o mne, kto vie čo (samé zlé veci).
Z toho stresu dostanem okno a neprejdem.
Asi si dám Lexaurin alebo Xanax, lebo tam asi odpadnem.

Ako ste dokázali spraviť skúšky ? Dali ste si lieky na ukľudnenie alebo čo ?

sociofobicka2

Tak buď im povedať narovinu že máš sociálnu fobiu, a spýtať sa či sa to nedá zariadiť nejak ináč alebo si daj nejaký liecik. Mne to pred skúškou pomohlo, bola som úplne uvoľnená, akurát že môže sa stať že veľa vecí pri skúške zabudneš...

Cliattsi

kedy su tie skusky?
Ja somto so soc. fobiou zvladol bez liekov. Aj som tu uviedol na.fore.postup, ako som sa.postavil soc. situáciám. Nechce sa.mi to hľadať. Ale predpokladom na to je zas dlhodobejší tréning. A ak si netrénovala.a brala len lieky, tak ti asi nemám moc čo poradiť.

Hgft

matthiola - lahko sa ti to povie. stavim sa ze ty take nieco neprezivas.

je to tazke. to mozem potvrdit ale treba nejako zatat zuby. mysli na to, ze budes mat skolu skoncenu ak sa ti to podari.

matthiola

Martin Gore z Depeche mode nevliezol na podium bez dvoch litrov vina v sebe. teraz je abstinent a vystupuje stale v pohode pred 50 000 ludmi. zrazu to uz ide? alebo to mozno slo aj pred tym ale radsej sa schoval za flasu

matthiola

no a co ze sa bude pozerat nech cumi...ty si tam sama za seba a nech si myslia co chcu..sa kvoli tomu nebudes hadam ladovat navykovymi tabletkami. treba bojovat. najlepsie bez barliciek pekne so vsetkym vsudy. prezit,, prekonat. nelutovat sa