čoho sa najviac bojíte ?

Príspevok v téme: čoho sa najviac bojíte ?
smolinkaa22

ahojte. takže rada by som sa vás opýtala, čo v živote považujete za takého naj strašiaka, prípadne strašiakov .. nemyslím teraz veci, ktorými sa hýbe iba veľmi ťažko, typu : sociálna fobia, hovorenie pred publikom, rakovina, smrť atď.. myslím skôr také niečo prekonateľné, ako hady, plazy, výšky, hlboká., studená voda, lietanie, pavúky, žraloky, uzavreté priestory, zoskoky padákom, bungee jumping, centrifugy napr. v pratri.. môžte pridať aj určité činnosti ktoré sa vám bridia, napr. jedenie slimákov, žabích stehienok ... čokoľvek. privítam každý jeden názor :) ďakujem pekne :)

Wanesa

Falošných ľudí. Bungee. Áut.ciest..toho že má niekto naštve a ja ho prizabijem. Nadváhy. Staroby. Kapustne fliacky s cukrom.fuuj

smolinkaa22

fuu, vidim ako pekne ste sa rozpísali, ani som to nečakala, že by vás téma zaujala.. ešte raz všetkým ďakujem.. aby ste si nemysleli, že iba tak pre nič za nič som založila tému a viac neodpíšem, napíšem vám aj ja z čoho mám strach.. je toho viac takže.. 1. veľké výšky.. 2. adrenalínové športy typu bungee jumping, zoskok s padákom, atd.. 3. hady 4. žraloky 5. sliepky že ma ďobnú som sa od malička bála alebo že kohút vyletí a pristane mi na hlave :D 6. holubov.. 7. sánkovania lebo som raz škaredo spadla.. a mám to tak v sebe odvtedy že zas keby som išla sama tak že odtiaľ vyletím.. ale s niekým skúseným nemám strach ísť.. 8. myši a potkany, ale iba tie voľne žijúce čo môžu prenášať brutálne choroby... tie, ktoré sú chované doma sa mi nehnusia ani by som sa ich nebála.. ani do ruky ich chytiť :) 9. oheň.. proste preto že tak páli.. všeobecne si myslím že upaľovanie bosoriek zaživa v stredoveku bolo asi to najhoršie čo vôbec mohlo byť.. s tým mi súvisí aj krematorium akože asi by som nikdy nenabrala odvahu sa tam ísť pozrieť jednak je to morbídne a jednak.. veď viete, princíp :D a zas truhly vo mne vyvolávajú depresiu kvôli tomu aká tma je v nich a ešte aj že neznášam ak sa nemôžem niekedy nadýchnuť.. ale to si myslím, že riešime iba my živí a mrtvym je to už jedno.. a ešte aj tie kolotoče.. keď som videla čiernu mambu čo majú v prátri tak som si bola jaksi istá, že tí ľudia čo z nej vyviaznu živí už v živote asi na kolotoč nepôjdu :D ale to skôr z mám strach, že by som to proste nedala a letelo by to .. :D a aj z toho že by dačo zlyhalo a už by som sa živá nedostala na zem .. väčšinou ma to prepadne po pozretí nejakého videa s touto tematikou.. a samozrejme že také veci ako tučnota žraloky a pod. to vám musím dať za pravdu ale nejak hrozne to nieje u mňa že vyslovene fobia.. kebyže sa zapriem myslím, že s väčšinou z týchto vecí by som sa popasovala.. :) a naopak, napr. pavúkov sa nebojím absolútne.. ešte mám takú otázku na teba pomocnica, a aj na ostatných ak sa vám ešte chce zapojiť, tak ma zaujíma, aké prekážky si prekonala už keď si sa niečoho bála okrem toho pytona ? ako sa dokážeš premôcť a ísť do niečoho, čo ti bolo predtým totálne proti srsti ? :) inak počula som , že niektorým ludom ktorí to prekonali sa to tak zapáčilo, že chodia skákať bungee jumping často napr.. čo je celkom extrém si myslím, ale raz v živote by som si to možno skúsila aj rýchlu jazdu na nejakom super rýchlom tátošovi čo ma celkom aj láka.. a sú tu ešte posledné dve veci jednak sa bojím šoférovať ani nie zo strachu že by som sa to nedokázala naučiť ale skôr keď vidím ako tí šoféri fakt nezodpovedne jazdia tak že buď by mi niekto nedal prednosť a preto by som mohla umrieť alebo že by som ja spravila nejakú chybu a musela by som s tým po zvyšok života žiť to je ešte možno aj horšie,, kamoške sa to nedávno stalo, že si nechtiac zabila takto obe kamošky s ktorými bývala a onedlho má súd.. proste je to niečo strašné a len ma to utvrdilo že kým nie som fest nútená za volant nesadnem.. maximálne ak nejaký moped na leto možno :D A z pôrodu.. mám taký nízky prah bolesti že aj pri trhaní obočka sa mi chce revať :/ ale myslím že také niečo každá žena nakoniec prekoná ak veľmi chce bábätko.. ja zatiaľ nie ale uvidí sa.. všetko sa ešte môže zmeniť.. toľko odo mňa prajem vám pekný večer dobrú noc a teším sa na všetky Vaše nové odpovede :)

strachhh

bojim sa pavukov..neda nebojim sa, hnusia sa mi.. ale ani nemam nejaku potrebu to prekonavat, skratka sa mi hnusia a nemam pocit to riesit...
tie "naozajstne" strachy su uplne o niecom inom

simiona

Výšok a bábik. A bábik viac, mám s nimi také psycho-hororové sny. Že som sama doma a musím ísť po niečo do izby, kde sú bábiky. A v tom sne sa bojím, že ožijú. Ale bábiky mi pripadali hrozné už odmala, pripadali mi ako také zombie bábätka. Nežijú, ale niektoré vydávajú zvuky.

Moireal

Jeeej, aka tema, neda sa mi neozvat. Pomocnica, si mi pripomenula jedneho kamosa co mal hadika ako domace zvieratko a este sa aj volala ako ja a ja vzdy ked som si ju mala pochovat, som povedala, ze nabuduce:-D

A byt tucnou, z toho mam tiez panicky strach, kedze som do vienka nedostala stihlost:-D

A ja sa inak bojim celeho zivota ale idem do vsetkeho, lebo vsak nemame na vyber. :-)

pomocnica

Extrémne hlboká voda a žraloky...Ale aj tak by som si možno s nimi zaplávala niekedy(v takej tej klietke)...áno ja nie som normálna. :D Pytóna som už na sebe mala, strachy prekonávam aaaaa adrenalínové veci skúšam veľmi rada, mám naplánované nové vychytávky. Možno sa tiež celkom "bojím" byť tučná. Kebyže veľmi priberiem z nejakého dôvodu určite by to pozmenilo moju psychiku...Rada sa cítim pekne vyzerajúcou....Ale to nie je strach. :D

Pekný deň.