Boky

in blossom

zavisi, ci mas siroke kosti alebo sa ti na nich ulozil tuk - muffiny. s tym druhym sa da nieco robit v posilke a dietou. to prve neries, je to zenske a pekne, nedas si predsa odpilit z kosti. ja som teraz nabrala aj do bokov a prave takeho tuku, cvhilu som sa s tym musela zzit, ze mi nie su teraz dobre vsetky chude saty, ale potom si vravim, nebud blba, ked som mala 43 kg v obdobi choroby, tak to vyzeralo strasne, trosku tuku je zenske a zdrave.

poradim38

V prvom rade je to normalne, nemusis byt tucna to ti tu ani nikto nepise..... je to proces dospievania a neviem ci chces vyzerat stale ako decko???? Tak uz sa menis na zenu tak sa ti do toho prisposobuje aj telo...

poradim38

To je snad normalne ze sa zaoblujes, to je proces dospievania na tele dievcata.... nemozes byt predsa rovna ako lata, bud rada ze nejake boky mas, niektore zeny su rovne ako pravitka, zena ma mat boky aj zadok aj prsia...... ale nevravim ze ma byt tucna alebo pri sebe...... skratka normalna postava.... pokial ta trapia iba boky tak to neries to je zbytocne, nic s tym aj tak nespravis, to je bohuzial vyvin....

evi6543

v 16tich je to normalne ze sa zaoblujes s tym nic nerob to sa potom upravi, tiez som priberala najviac v 16, 17 a potom uz to bolo ok a som spokojna