Prečo mu vzali nádej?

llek

Bez ohladu na obash tejto temy, co sme to za spolocnost ci krajinu, kde niekto da takyto nadpis temy. Zamyslam sa nad tym, ze krajina kde niet ucty a respektu takmer voci nikomu, nemoze fungovat. Krajina, kde bezne povieme, ze uctitel, lekar, pravnik a co ja viem kto je svina, vyzera tak ako vyzera ta nasa

Moireal

adr1a, to je mi strasne luto. Medicina si stale velmi nevie poradit s tymito mozgovymi nadormi. Vzdy to treba vybrat, lebo vstrebat sa to nevstrebe, kedze je to duty priestor. Pride mi to uplne ousdne, ze ked to raz clovek ma, uz sa moze rozlucit s tym aky bol jeho zivot predtym, ani moj uz nebude nikdy rovnaky...

adr1a

Moj spoluziak umrel ked mal 35r. Mal nador na mozgu na mieste, kde sa to nedalo vybrat cele a vsetko.
Moj znamy - priatel, ma nador na mozgu taktiez na mieste, kde sa to neda tiez cele vybrat, odstranit aj ked podstupil operaciu. Zatial nastastie zije.. Tiez sa o neho bojim aby zil a bol ok, zdravy

Moireal

Nadory na mozgu si dovolim tvrdit, su tie najnebezpecnejsie ´, nieje to sranda ani nahodou. A v poslednej dobe ich je coraz viac a viac. Ja som sice mala nador len v uchu, vo vonkajsom zvukovode, no som na 80% hlucha, aj ked mi ho vybrali cely, lebo bol maly, no bol presne na nervy a koniec. Znicohonic pridete o sluch. A su ludia, co im ozaj nemozu vybrat vsetko, lebo to presne ide cez tie dolezite centra ale doktori isto vyberu co sa bude dat ale riskovat, ze pri tom clovek strati zivot, sa neodvazia. Pocula som aj ten nazor, ze su to zapuzdrene parazity. No ktovie, tak ci tak alternativou sa to az tak velmi liecit neda, jednej znamej to v priebehu dvoch rokov aj tak narastlo na dvojnasobok. Je to hrozne, je to strasne, priam najstrasnejsie, lebo to na cloveku vzdy zanecha trvale nasledky...mozog je mozog.:-(((

morphy

Študovať medicínu je ťažké, študovať fyziku je tiež ťažké, študovať strojarinu je ťažké, študovať jadrovú fyziku je veľmi ťažké. Každý svoj chvost chváli.Ak niekto neštudoval niečo iné, myslí si, že ten jeho odbor je najťažší. Poctivá filozofia je tiež ťažká. Hlavne vykonávať vo svojom odbore prácu poctivo, dobre, kvalitne a so srdcom, to je ťažké. O peniaze až tak nejde.

om7

Su lekári niektorý svine, hlavne na dôchodcov, ktorý majú malo penez.

Su starý nepekny, nevyprodukuju nič, lebo už nič nerobia, iba štát ochudobnuju o dôchodky. Čo starými ľuďmi, iba pokusi robiť na nich a ked zomrel, predca bol starý,chorý a nič sa nedeje.

V krátkosti: Čítal som na ostrove tých ľudí čo sa nevedeli o seba postarať,
vyniesli na horu kde bola priepasť, tam ho zažíva hodili.
Boli to vraždy, až Pán Boh zasiahol, či mladi, či starý bez pomoci začali zomierať. Nik im nebol schopný pomôcť, ani do priepasti ( kaňonu) vhodit.

Za krátky čas vymrel celý ostrov.

RNG

Vseobecne, na vsetky nefunkcne a skodlive tkaniva treba pouzivat silne enzymy, inac ich neodstranis/nerozlozis.
A nase vlastne enzymy na vytvorenie potrebuju doplnok jodu a selenu.

pan d.

Mimulus, to si sa az tak urazil, ze ti napisali, ze si schizofrenik??? Mna tu zakazdym davaju do suvisu s M. a nejako to dokazem predychat. Stale ma spomina admin, ze Migel a pan d., mne to pripada pomaly ako dost smiesne. Ja za to nemozem, ze tu nejaky kokos pise v mojom mene, zaklada temy a pod. Ja tu sice chodim kazdy den, ale zase cely den sa nesnazim byt nalepeny len na fore.