Kvapka túžby

Príspevok v téme: Kvapka túžby
azgez

Zdravim,dnes som bol sam doma tak som si vyhonil,o cca pol hodinu prisla frajerka a chceli sme si trosku uzit den,pri vzrusovani mi z penisa zvykne vyijst kvapky bezfarebnej tekutiny.Ona je este panna a dal som donej len zalud a asi 4-5 krat vytiahol a dal dnuka a ma ešte panensku blanu...je tu nejaka možnosť že otehotnela ? Možno vam to pride primitivne alee ja sa trocha bojim lebo ako som spominal pred pol hodinami som si honil a jak došla po pol hodine tak sme sa este pol hodinu rozpravali a potom to zacalo,ked som vzruseny tak mi ta kvapka zvykne bezne vytekat ale len par kvapok,aa ako som spominal dal som donej len zalud a mozno ze ani to necely,chcel som jej len spravit trocha nalady stym a stalo sa to prvykrat,nemali sme este suloz len jej zvyknem masturbovat...mame 15 rokov

pinponpan

Azges
...namiesto toho aby ste ukludniki dieta...
To myslis seba? Tak ked si dieta preco sa pustas do dospelackych cinnosti?
Si z osady ze tak skoro sexujes a potom stresujes?

Luci124

Ahoj. No ako ja si myslim ze tehotna nebude len sa stresujes. Uz aj tak teraz cas nevratis to vies velmi dobre aj sam. Kup jej ten tehotensky test a uvidite. Ale nezabudaj ak by bola tehotna neposielaj ju nikdy na potrat..mozno vam to pride vsetko tazke..ze rodicia budu proti a tak..ale rozhodnut o tom nemozu aby isla na potrat. Nech nejde na potrat moze mat z toho problemy v buducnosti ze nebude moct mat deti. Keby sa to nahodou stane mojmu dietatu v buducnosti tak by som si skor povedala ze som bola zla matka a bola zla vychova. Nech si to uvedomia rodicia. (Nieco na tom pravdy bude). Preto to pisem lebo poznam take pripady a viem ze sa to vacsinou stalo takym ludom co sa im rodicia nevenovali. Alebo ich rodicia nechapali alebo nepocuvali ich dostatocne. Jednoducho musis to brat aj z lepsieho hladiska budete mladi rodicia ked budete mat 30. A ludia vam mozu len potom zavidiet dieta. Za to ze oni uz maju 40 a nemaju ziadne dieta este. Ak bude tehotna treba zobrat zodpovednost a starat sa. A verim ze iba de*il by vyhodil svoje dieta na ulicu za to ze sa nieco take stalo. Ale podla zakona nemoze vyhodit do 18 rokov. No ked studujes tak aj do 25ky ta nemozu vyhodit. A rodicia su zakonni zastupcovia cize oni sa musia starat o to dieta podla zakona. Vidis keby bola lepsia vychova nemuseli by sa starat tak skoro o svoje vnuca. Pretoze vy by ste este nemali vsetky prava..jedine ak by ste sa zobrali ale to by museli aj rodicia suhlasit. Ale prava ziskas ked dovrsite 18 rokov. Preto ak by ste mali dieta..tak o to dieta sa musia starat jej rodicia. Hlavne jej rodicia. Pretoze je to ich dcera. Prepac je to uz take odveci to dalej. Len take oboznamenie nie je to na skodu vediet.

Aliss

Pocuj...ake ukludnenie chces od nas? My vieme ci je tehotna? Moze a nemusi byt. Ale to my nemozeme predsa vediet. Len sa ti tu vsetci snazime naznacit, ze ano, mozne to je a co robit nabuduce, aby si nemal tieto patalie...Ak to vnimas ako kritiku, je to tvoj problem. Keby mi bol niekto ochotny vysvetlit, ako sa mam najblizsie zachovat a predist nezelanemu tehotenstvu, podakujem sa. Ja som ti napriklad napisala, ze uz nema dalej zmysel prezivat brucha bol, nocne mory a neviem co. Prosto stalo sa a aky uz bude vysledok, je jedno. Ponesies si prosto svoje nasledky. Lebo to robia dospeli ludia :) Tak sa skludni, precitaj si vsetky rady este raz a dufaj, ze tehotna nebude.

azgez

Ďakujem za odpovede,či dobre,či ne...zbytočne sa naťahujeme,počkame urobime test a dam potom vedieť,majte sa

azgez

Tak toto je ale forum,namiesto toho aby ukludnili dieta ktore spravilo chybu este mu vynadaju a odsudzuju,pytal som sa na pomoc a ne ešte na zhoršenie,jak som ju mohol oplodnit ked som dal donej suchy penis asi 4x ? Robi vam dobre ešte zhoršovať naladu a robiť ešte väčsie stresy ? Bola to nehoda,obrovska nehoda,boli tu 3-ja alebo 4-ia ktorý priateľsky napisali niečo pekne,naozaj tie otazky sa tu uz neoplati dávať...

Omen

Ak si schopný sexovať, potom musíš byť schopný postarať sa aj o dieťa?! Prečo ti ale neverím???
Čo si zamlčal, o čom nechceš hovoriť? O tom, že nemá/ nemáš/ nemáte 15-násť??? : o)
Milý Azgez, máš oveľa väčší problém ako je pravdepodobné tehotenstvo "tvojej frajerky"!

azgez

Aliss,až priliš moc som sa naučil ale ponaučenie som si nepredstavoval tak že budem otcom v 15. a že sa mi zničí celý život a stratím svoju lásku a rodinu...ak otehotnie samozrejme

Aliss

Suchy penis neznamena, ze v mocovej trubici neostali zbytky spermatu :D Ano, urobili ste chybu, ale myslim, ze si sa dostatocne poucil. Mozes povedat aj kamosom, co si sa tu dozvedel, lebo evidentne ste sa to v skole neucili :) A vzdy, vzdy pouzivajte kondom. Zas netreba mat nocne mory, treba sa poucit, vediet pri veciach premyslat a nikdy nerobit nic, co by ma vyslo "draho"...