prvý sex

Príspevok v téme: prvý sex
hujhi

Ahojte, mám 22 a len nedávno ma priatel chcel zbavit panenstva. Ide o to, že som tam dolu citila hrozny tlak, nebola to klasicka bolest, vobec nevedel do mna vniknut (len zaludom) a skusali sme to uz 2krat a 2krat sa stalo len toto iste. Potom som si aj nasla trocha krvi aj na nohavickach ale podla mna mohol len trochu natrhnut cast tej blany, lebo ja to tam mam ako plachtu podla mna a vobec to nejde :( potom ma uz aj problem s erekciou a nic z toho nie je. Stve ma to :(

Nesnadko

Jezis ludia, to su rady... ked je blana prilis silna, tak urcite riskuj vlastny penis... viete, ze sa moze zlomit?
Blanu treba v tomto pripade pretrhnut prstami alebo potom chirurgicky.
Ja som jednu babu zbavil takej blany tak, ze som ju strasne vzrusil prstovanim (v kazdej blane je dierka na odtok menstruacnej krvi) az bola uplne mokra a potom som si spojil na ruke bruska vsetkych prstov a vytvoril taky ihlan a prudko a silno som jej tam strcil ruku. Samozrejme chuda jubto velmi bolelo a krvacala, ale aspon to mala za sebou a po cca. 2 tyzdnoch, ked sa to zahojilo, sa uz dalo sexovat.

Ernesto

no ja mam opacnu skusenost ako ti, ktori tu pisu. urcite by si mala byt dole a priatel hore. ja ani dnes po rokoch a rokoch sa neviem dostat dnu inak ako klasicky zhora na misionara. proste tak musim zacat kazdy sex. tiez som mal rovnaky problem s prvym sexom v rovnakom veku dokonca ako vy dvaja.

nam sa to podarilo po vyse mesiaci a niekolkych pokusoch. nam zabralo toto, skus vyskusat: lahni si normalne dole na misionara, priatel zhora. priatel nech ti nastavi zalud k pochve a uchop ho oboma rukami za boky / panvu a ty si koriguj zasun. mozes skusat tlacit ho proti sebe, mozes skusat ine uhly, mozes trochu hybat na iny uhol i ty svojou panvou. raz najdes ten spravny uhol a uz to pojde. urcite nezabudnut na lubrikant. inak nie je cielom ho tam hned narvat cely na prvykrat. kludne si ho prirazaj iba par cm a skusaj stale hlbsie. on raz vojde :-D vela zdaru

Qaq

Tak spolu nesexujte aj bez toho sa da zit. Ja mam priatela uz niekolko rokov a obaja sme asexuali a mame krasny vztah a to sme nikdy v zivote sex nemali.. a este som nezaznamenala ze by sme umierali na jeho nedostatok ako si tu vacsina myslí, ked sex mat nebude .. :D

Bnb

Použite lubrikant, skús ísť ty hore... a keď sa to nijako nepodarí, tak bude treba ísť na gyndu, kde ti už tú blanu odstránia.

Maarhirv

Tiež som mal podobný problém. Trápili sme sa celé mesiace. Ona panna, ja panic. Asi sedem neúspešných pokusov. Je bacuľka, a dole je dosť veľká, ale aj tak som ju nepretrhol. Ani sa nám to spolu nepodarilo..