KOLOIDNÉ ZLATO TRIX

Príspevok v téme: KOLOIDNÉ ZLATO TRIX
Nano

Kúpil som si kolidné zlato s tým že ho budem užívať vnútorne , ale zrazu som zistil , že na obale je napísané "určené len na vonkajšie použitie"--- no ochutnal som--- je v tom asi priveľa chlóru , lebo to chutilo ako zriedený domestos ...
Bolo to v hnedej sklenenej flaštičke , čo som si neskôr zistil , že koloidné preparáty v hnedých fľaštičkách sú nižšej kvality ....

A pritom si neviem predstaviť že ten smradľavý sajrajt čo vonia ako voda na krytej plavárni v Košiciach by si čo i len moja prieteľka natierala na tvár ... ja som si dal jednu odmerku a vypil som ju ...

žiadne zázraky ...

Mám to doma a zbytočne vyhodených 30 eur

BJ_2

Komunikoval som kedysi s vyrobcom velmi kvalitneho koloidneho striebra (na urovni Mesosilver), ktory si dal urobit rozbor pod elektronkovym mikroskopom. Tvrdil, ze 99% striebier na trhu je podvod, alebo neucinne. Cez elektronkovy mikroskop by nepresli, lebo by tam bolo vidiet, aky bordel to je. Neuzivajte to, dobre vam radim.

BJ_2

Koloidne zlato urcite nepouzivajte. A koloidne striebro iba take, o ktorom mate istotu, ze obsahuje nanocastice hlavne pod 10nm, a ziadne vacsie castice. (nad 50nm).

uzivajte iba na vonkajsie pouzitie je preto, aby ste si nemohli nahradit skodu, ked vam to poskodi zdravie.

napriklad lekari a medicina rucia, ked berete liek, a musia tam byt vymenovane negativne ucinky. preto maju zodpovednost. tito predajcovia a vyrobcovia koloidnych striebier ale ziadnu zodpovednost za pripadne nasledky nechcu mat. u niekoho sa totiz po uzivani koloidneho striebra objavila argyria. Keby ich niekto zazaloval, mohli by vysudit peniaze. Preto ja vam radim, NEUZIVAJTE koloidne striebro, a zlato uz vobec nie. Je to blbost, na tahanie penazi, s potencionalne skodlivymi ucinkami, ked je to nekvalitne vyrobene (co je 99% striebier na trhu, na 99% mate prave take nekvalitne, alebo neucinne)

Nano

To by ma veľmi zaújmalo , prečo je na všetkých koloidných prípravkoch napísané , " neužívať vnútorne" , KEĎ JE PLNO ČLÁNKOV O TOM , AKO KOLOIDNÉ PREPARáTY UŽÍVANÉ VNúTORNE MAJÚ MNOHO ZDRAVIU PROSPEŠNÝCH úČINKOV

Brigita232

vyzera to, ze si si sem ani neprisiel po radu, ale napisat nam o tom, ze si natvrdly. namiesto . aby si sa nieco o tom najprv docital, si to kupis, vypijes odmerku , cakas na zazrak /co si vlastne od toho cakal?/ a potom sa stazujes ze si vyhodil 30 eur.... na vsetkych koloidnych pripravkoch je napisane neuzivat vnutorne, aj v lekarni ti to pripomenu, kto si vopred nieco o tom neprecita, tak nech si to potom vyleje na hlavu preventivne, mozno ho to osvieti, v tvojom pripade budes mat zlatu hlavu :D