nechal ma a neviem s tym zit

Príspevok v téme: nechal ma a neviem s tym zit
somtoja11

9 rokov sme mali vztah, pomahala som mu z najvacsieho dna .
Prenájom, jest, obliect. Zohnala pracu, postupne si opravil dom , zacal slusne zit. Spolu sme nebyvali iba v jednom meste , bala som sa, sem- tam si vypil i ked mal zamestnannie kde alkohol nemohol. Postupne som mu prisla i na to, ze ma podviedol, ale stale som bola ta, ktora sa starala a vzdy bola a stala pri nom. Nema rodinu, iba 4 deti, za ktore som vyplatila i alimenty , ktore nezvladal, aby ho nezatvorili. Pred dvomi tyzdnami som sa rozhodla, ze idem s nim zit do jednej domacnosti, vsetko sme dohodli, ze skonci so vsetkymi a budeme konecne viest rodinny zivot bez alkoholu bez vsetkeho / ja teda nepijem vôbec/ . Zariadila som domov, rozisla sa s celou mojou rodinou a on si ma zablokoval na telefone zo dna na den.Odmlcal sa uplne a nakoniec prisla SMS, ze lubi druhu a zije s nou.Zostala som na tabletkach, absolutne to nezvladam.Nemam nikoho, zostala som uplne sama. Neviem co mam robit, zivot pre mna nema vyznam.Poradite? Myslim,, ze ten clovek tiez nemoze byt zdravy, ked je schopny takto klamat. Dakujem

emaa

Jednoznačne skúste osloviť jedného liečiteľa z TT, ktorý mi pomohol z najvačšieho dna. Nie je to šarlatán, ale pán. Pomôže Vás dostať z takejto situácie aj za jedno sedenie s ním. A to som skúsila i psychiatra,ktorý nepomohol, preto som sa dostala až k nemu. Posúvam jeho kontakt : 0944195880 veľa šťastia

Meridian

Ludia nás zraňujú,aby sme sa naučili odpúšťať.
,aby sme sa nepútali na telo
,aby liečily našu dušu
,aby sme vedeli ,že na tomto svete je všetko pominutelné.Ťažko je to prijať ,ale preto sa to stáva aby to preverilo tvoje schopnosti prijať to zdvihnúť sa a ísť ďalej.

Aliss

Pozri, nebudem ti tu pisat, ako ta chapem po 9 rokoch a bla bla. Ano, boli to. Ano, je to pochopitelne. Ale skor ako moje, ci niekoho ineho chapanie, je pre teba dolezite, aby si konecne vsetko pochopila prave ty :) Bud prijmes tuto zivotnu lekciu ako nieco nove, otvarajuce dvere z nefunkcneho vztahu, oslobodenie sa (po uvodnom preboleni samozrejme), alebo budes zronena, na prasky, v depkach :) Je to len na tebe. Nie je to na tom chalanovi, ani na osude, ani na anjelikoch. Co urobis dalej je len a len tvoje vlastne rozhodnutie a ponesies si zan nasledky. Ked sa rozhodnes dobrovolne utapat v ziali, ok :) Ale skor by som ti odporucila pozbierat vsetku silu, ktoru mas a ver tomu, ze mas a ist dalej. Si velmi silna zena, ani netusis ako. Zvladla si za 9 rokov urobit pre jedneho muza obrovske kvantum. Tvoja sebaobeta je obdivuhodna. Ale rozdavala si sa az prilis. Az prilis si samu seba potlacala, nicila si sa tym, aka si bola. Pre toto sa s tebou rozisiel :) Pre toto si dostala tuto zivotnu lekciu. Aby si uz nikdy v ziadnom vztahu nerobila tie iste chyby. Aby si pochopila svoju sebahodnotu, lubila v prvom rade seba a nedavala cloveku viac, ako si zasluzi. Mali ste sa stretnut, mala si si toto odzit, on si mal odzit vztah s tebou a bodka :) A uz je len na tebe, ci sa nadychnes a vykrocis vpred, alebo sa budes krutit na jednom mieste :)

Majka123321

Ahoj,

Verim ti ze to zle znasas 9 rokov je szrasne dlha doba ale ver ty mne ze sa ti dobre stalo...odstrihni kontakt..resp. uplne si ho vsade vymaz -nebude ta to lakat mu napr. Zavolat...,zameraj sa na seba,urob pre seba nieco pekne,chod von atd...ono lahko sa hovori ale tazko sa kona...ver mi mam dost psycho vztah za sebou a velmi ma mrzi ze som sa nedala dokopy skor...zijes len raz a nie pre jedneho chalapa,na svete je ich dost. Ja sama odvtedy ziadneho nemam,ale naucila som sa jedno vazit si samu seba a milovat sa. Skus to aj ty,podla toho co pises tak si dobra obetava zenska a ver mi taka si zasluzi uplne nieco ine !! Apropo tabletky.. tiez som brala tabletky az kym ma doktor nepresvedcil ze by som mala kompletne zmenit zivot inak zachvillku skoncim velmi zle (podvyzivens atd..) a viesco ono to pomohlo..vysrala som sa na psycho, zbalila kufre a urobila tazky krok a dnes tu stojim ako vyrovnana zenska a verim ze to dokazes aj ty!!!!tabletky pomozu ale nie nadlho,skus to po case vynechat... hlavu hore a treba obratit list. Nenechaj si ujst plnohodntny cas z tvojho zivota..ako som to urobila ja! Budes to lutovat ver mi...Toto je neaky prepac ale magor...ktory si ta nevazil a urcite ta ku koncu ani nemiloval/ ako zle to znie, tak ti to otvori oci ! Zasluzis si byt milovana a respektovana..., dufam ze zoberies moje slova pozitivne a posunu ta dopredu..drzim ti palce@

Tomas12345

Nerozumiem moc tomu aký význam má trápiť sa kvôli niekomu, komu na tebe vlastne ani nezáležalo a ktorý ta zo dna na den zacne ignorovat ?

Taktiež nerozumiem tomu ako môžeš mat jediny zmysel zivota v partnerovi ? To si nevies na tomto svete najst v nic inom nez v partnerovi zmysel ? A co napríklad koníčky, viera v posmrtny zivot a v Boha ?

Co sa tej samoty týka, nemáš nijakych pribuznych alebo rodinu ku ktorej by si sa mohla nastahovat ? Alebo aspon hladat nejake spolubyvanie, hlavne aby si nebývala sama.

Ovecky

Za tymto ti je luto? :D Sak to nebol chlap, ale nejaky cerv. Tebe treba precitat si firstclass.cz, ine ti uz nepomoze. A citaj dobre, inak skoncis ako rohoz pre dalsieho de...ge....sa