2 rande

elablue

Pises ze na druhom rande si sa uz tak dobre nebavil a ze si sa nudil tak pokial nevies ci s nou chces rozvijat vztah tak urcite nerob dalsie kroky ako chytenie za ruku a podobne.Najskor si veci ujasni a zisti ci ju vobec chces lebo sa holka namota a budes v blbej situacii.

hmmmm

chem sa este spytat ze kedy by som ju mal chytit za ruku a ci aj nieco pri tom povedat chcem napravit to co som pokazil tak prosim este mi poradte toto

stasticko

Kamo, neviem kolko mas rokov. Aj na tom zalezi, ci to nie su len silne hormony, ked pises, ze ju nechces stratit. A aj keby si trosku pokaslal aj dalsich 5- ver alebo nie, nevadi. Ak ta baba za to stojí a vidi v tebe nieco FAKT SUPER- co ju pritahuje, nemalo by jej to vadit. Ak je jej zaujem o teba uprimny a seriozny to nemoze na jej nazore nic zmenit- teda nemalo by, myslim si . Rob a vrav len to , co citit(ja viem ze sa opakujem:)))A pokial ide o temy, rozpravaj o sebe- co mas rad, co nie, baba by sa o tebe urcite rada nieco dozvedela, a pritom to z teba nemusela cely vecer tahat.Hlavu hore, urcite si fajn chalan! Vela stastia!!!

hmmmmmm

na tomto druhom rande sme sa bavili vyborne vkuse volakto z nas nieco rozpraval a aj do reci sme si skacali smiali sa a tak....ale ja neviem ale mam pocit ze som sa snou nudil alebo ja neviem ako to nazvat a problem je vtom ze ona asi chce somnou chodit a ja asi bokuzial nie.Na tom 1 rande mi snou bolo uzasne ale teras nie.Ja neviem co mam robyt mam sa snou skusit stretnut este ras a potom sa rozhodnut?

malinqa

mam taky doooost streleny napad heh a co keby ste sa rozpravali prave o tomto??? Ze si sa pytal na nazor ludi zo zdravie.sk?! Ze si xcel vediet nas nazor a tak....nahodou je to romanticke :))) aj ked aj dost strelene :P

malinka

Nepustila ta k slovu? Alebo si sa hanbil...? Mohla mat dojem ze ta to co hovori ani nezaujima, vacsina bab by si rada s chalanom aj kecla :/