nizke sebavedomie...

Príspevok v téme: nizke sebavedomie...
pjotka

neviem ci sa moj problem tyka prave zdravia ale i tak poradte...som stredoskolacka, kazdy vravi ze je to to najkrajsie obdobie ale ja si ho nedokazem uzit.stale mam pocit menejcennosti, aka som skareda a menej hodne ako ostatni....ked som na diskoteke alebo vonku nedokazem si to uzit kvoli mojmu sebavedomiu..niekedy sa az hanbim vyjst von aka som skareda a nic mi nejde....vacsina ludi mi vrvi aka som intelegentna a zabavna a ze som aj v celku pekna ale nepomaha to..ako si mam zacat vazit samu seba????

damaxy

ako vyzera skaredy clovek?ako vyzera pekny clovek?Preco sa mne paci jeden muz a mojej kamaratke druhy?Mudri ludia k vyberu partnera pouzivaju aj ine zmysly,zamysli sa ked si nahovaras,ze si skareda,cim inym by si dokazala uputat.

jajo2

a nenapadlo ta ze to moze byt tym ze ty si o sebe myslis ze si skareda a tak sa nezabavas a ani sa nesnazis zbalit chalanou a co ak sa aj chalanom velmi pacis ale oni si myslia ze oni sa tebe nepacia ked sa o nich nezaujimas moze to byt aj tak...skus niekedy z nejakym chalanom pokecat zabavit sa abudes vydiet ze to pojde

pjotka

to je uzasne proroctvo, keby sa tak vyplnilo:)))vies cloveku dost podkopava ze vacsina kamosiek v mojom okoli je uz zadana alebo mala nejaky vztah len ja nist.to uz sa potom zacnem zamyslat preco ja nie a ta skaredost mi vyjde ako najjednoduchsi dovod.

jajo2

to nevadi ze si nemala chalana a kolko mas rokou? ved tu aj pises ze ti kazdy hovori ze si pekna tak to tak musis aj brat a niekedy a ani vobec nejde o krasu ale o to co ma baba vo vnutry a pises ze si inteligentna a zabavna a to su velmi cenne vlastnosti tak si to vaz.Ked budes sa niekde zabavat tak sa neboj odviazat ved coby sa mohlo stat? myslis ze za tebou pride vyhadzovac a vyhodita zato ze niesi az tak super? to asi nie vsak..a ked sa budes dobre bavit tak si ta zacnu vsimat aj chalani a potom vyuzi svoju inteligenciu a to ze si zabavna a uvidis nebudes stihat chodit na rande