moje brucho

Príspevok v téme: moje brucho
miso-riso

uz asi 2 mesiace robim brusaky rano spravim 40 a vecer 80.okrem toho aj vela beham a bicyklujem. ale brucho sa mi ani moc nezmensilo mozno ta vrchna cast je taka ako by sla od hrude smerom dole do trojuholnika a potom take vecie brusko. teras mam tie svaly na bruchu take tvrde ze ked ich napnem tak ani neviem kde mi koncia rebra .mimochodom mam 15 rokou vysku 175 vahu okolo 67-69 a obod brucha asi tak 79 a obvod hrude 98 je to dobre?

lea

na Sturovej. hrozne to tam smrdi. lebo len zabijackove speciality serviruju. otec hovoril, ze mal od nich minule hnacku :-) znamena, ze nie je pravy muz:-)

Filaga

100kg, a z toho do <16% tuku je ok, ale chlpaty chrbat, neblazni.... :-) aj sestra ma chlpaty ? ten zaludok by som zvladol :)

lea

inak muzsky ideal: mi mame so sestrou 2 kriteria praveho muza: vaha nad 100 kg a chlpaty chrbat. vazne!
a este zaludok, ktory zvladne obed v Karmine v Bratislave :-)

lea

no nastastie ze som si taketo nasla, lebo ti ostatni chalani francuzski, to je horor. tam je tusim moda mat 70 kg a hrat sa na velkeho čáva. a vsetci su posadnuti chudnutim. no co su to za muzov?? niet nad slovenskych suhajov

Filaga

kokos, tak takeho francuza chcem vidiet, ramena XXXXXL, zadok M, kolkatku ma nohu ? ci uz si si myslela ze sa opytam na inu velkost, ze ?:D)

lea

fakt, ma tie nohavice M. nema vobec zadok. aj predavacka sa raz cudne pozerala, ked si skusal rifle. a to som niekde citala, ze zadok je zaklad muzskej postavy. ale mne to nevadi. ramena ako dvere mi stacia :-)