Urcuje vyska platu hodnotu muza?

Príspevok v téme: Urcuje vyska platu hodnotu muza?
romen

Zaujimal by ma vas nazor na tuto otazku,pretoze som v poslednej dobe pod dost velkym tlakom so vsetkych moznych stran.Kazdy sa ma snazi presvedcit,ze v dnesnej dobe muz,ktory nezarobi aspon tych 20 000 Sk,si velmi tazko moze ziskat priazen zeny a uz vonkoncom nemoze ratat s tym,ze by si zalozil rodinu a vedel ju uzivit.Tieto nazory ma dost zablokovali,kedze ja nezarobim ani 15 000 Sk.Som sam,rad by som si zalozil rodinu,ale teraz uz o tom stracam iluzie,pretoze mam pocit,ze v dnesnej dobe sa uz fakt berie ako jedine plus muza to,kolko zarobi a aky vysoky standard vie svojej zene a rodine vytvorit.A nie to,aky je to clovek.Myslel som si,ze laska je aj o niecom inom,nez len o peniazoch.

poliewoocka

Zaklad je chciet.Je jedno,kolko zarabas,len aby si nebol lajdak a ozaj nesedel doma zo zalozenymi rukami na podpore,somral na cely svet a ako ti je tazko,kazdy ta klame...atd...a gol by bol,keby si si radsej kupil flasku piva a cigarety ako detom sladkost...

Soraja

panika ma pravdu. Ved ked spoznas nejaku babenku, hned sa ta nepyta, kolko zarabas. Mas cas,a yb sa do teba zalubila a myslim, ze ked clovek lubi, tak urcite nebude pozerat na to, kolko zarabas, ako na najdolezitejsiu vec pod slnkom. Jasne, ze kazdy kto chce rodinu, pozera do buducnosti a boji sa,a by nezil z ruky do huby, ako sa vravi a chce mat kde byvat a zabezpecit, aby mali deti aj nejaky ten komfort,a le to, ze etraz nezarabas ani 15 litrov neznamena, ze v buducnosti nemozes zarabat vaic. Vela ludi zacinalo od nuly a dnes sa vozia na bavorakoch a neviem com. Nezufaj, ak ta bude niekto milovat, bude mu jedno, kolko zarabas. Vzdy sa da nejako vyzit a vzdy sa da nieco vymysliet. Horsie by bolo, keby si bol doma na podpore a nechcelo s ati pracovat. Dufam, ze arz najdes zienku, ktora ta bude milovat a vazit si ta. Peniaze nie su najdolezitejsie na svete.

poliewoocka

Frontman-mas pravdu.Ale z lasky sa nenajes.My chceme chlapa,ktory sa o nas a nase deti postara.Ale nepozerame len na peniaze!Musi to byt celok.Nezalezi na tom,ci zarobi 15,25tisic alebo pol miliona,nebodaj miliony,ked nebudeme mat pri nom istotu.Darmo zarobi hoci aj 50 milionov rocne ak je to grazel a spinavec od kosti...MY CHCEME STABILNY ZIVOT.

elablue

Muzi ked mam povedat za seba tak mne o peniaze urcite nejde ale chcem chlapa pri ktorom sa nemusim bat ze skoncime na ulici lebo nebudeme mat z coho platit najomne,za co kupit jedlo atd...
Muz by mal byt schopny postarat sa o rodinu,,ide o zodpovednost o to ci sa mozem nanho spolahnut.Pekneho a mileho neschopaka ziadna nebude chciet.Lebo z lasky sa vyzit neda,treba aj nejake materialne zabezpecenie co si budeme nahovarat.Mne priatel nekupuje ziadne drahe dary ale viem ze ked sa raz vezmeme tak sa nemusim bat o buducnost ze nebudeme vediet pomaly ani vyzit.Takze takto to berte,kazda chce schopneho a zodpovedneho muza.Ked sa ti zda plat nizky tak si najdi lepsiu pracu ale urcite by som to nijako neohranicovala ze tolko a tolko je minumum a ked mas menej tak si odpisany,to je dobra blbost.Ked si sikovny tak sa nemusis nicoho bat,ved ktora normalna baba sa pyta chlapca ze kolko zaraba?

frontman

laska je naozaj o niecom inom, ale iba ona sama nestaci.
z lasky sa nenajes, z lasky nekupis byt, z lasky nezaplatis dovolenku, pekne saty pre zenu ani veceru, na ktoru ju pozves.
zeny su velmi pragmaticke, na to nikdy nezabudaj. dost im zalezi na tom, kolko ma muz penazi. chcu totiz istotu a pohodlie, a to bez penazi nedosiahnes.

aby som to zhrnul: pre zeny su peniaze o dost dolezitejsie, nez su ochotne priznat.

silvik

To je asi tak ako ked chlapovi velmi zalezi na tom ako zena vyzera. Je vela takychto chlapov a je aj vela zien ktore hladia len na peniaze. Budes rad ak o taku nezakopnes. Vacsinou nehladaju pravu lasku, ale len komfort.
No a je vela zien, ktore by ta chceli, nezavisle od tvojho platu..urcite! Moja kamaratka bude o chvilu lekarka a ma vazny vztah s muzom, ktory zarobi asi tak ako ty. Takze urcite nestracaj nadej!
Drzim palceky!

alchemilka

Romen, nebud smutny. Nie vsetci su rovnaki. Ano, su zeny, ktorym zalezi na peniazoch a narocky si hladaju chlapa, ktory ma peniaze. Ale nie vsetky su take... ;-) Su aj baby, ktorym viac zalezi na tom, aky je muz vo vnutri. Dolezitejsie je, ked zene dokazujes, ze ju mas rad inym sposobom ako peniazmi. Taky vikendovy vylet nikdy v zivote nenahradi behanie po obchodoch. A urcite nestracaj iluzie o tom, ze si zalozis rodinu aj bez velkeho platu. Prajem ti, aby si si cim skor nasiel zenu, ktora ti ukaze, ze peniaze nie su vsetko a ze prava laska ma uplne ine hodnoty...

romen

Ano,z poznania niektorych svojich znamych viem,ake je lahke kazdy den utracat v obchodoch,udrziavat,ci zvysovat si svoj zivotny standard nakupovanim veci,ktore postupne zaplnia satniky a skrine az ich uz napokon niet ani kde davat.Standard je zrejme velmi individualna zalezitost a niet nejakej presnej miery na to,aby sa urcilo,kedy je to priemer,ktory postaci k zivotu.Naroky sa zvysuju s vyskou platu a mnozstvom utracanyc´h penazi.O skromnosti je vtedy dost tazke hovorit.Ale aj tak verim,ze su ludia,ktori nepodlahnu takemuto konzumu a vedia zit striedmo.

ivka2

hovorim, neznamena ze ked vela zarbi ze vie aj s nimi narabat, tym ze vela zarobi si niektori mysllia ze maju aj vsetko minut..