Tampón alebo vložka ?

monikaaa

Ja som uz vyskusala Niveu,ale teraz som si kupila Dove a jednoznacne je lepsi Dove.A co sa tyka tamponov,tak dobre su O.b.

agina

Ani s intimnou hygienou to nie je dobre prehanat.Je to dobre na to, ked vyjdes z bazena, alebo z mora vyutierat sa, alebo ked si na cestach...v lietadle, autobuse....avsak pravidelne pouzivanie sa vobec neodporuca.O negativach tamponov uz ani nebudem pisat, toho sa tu popisalo uz dost.Ja pouzivam vlozky s kridelkami Always.

timoteja

ja používam vložky Bella v zelenom obale a som s nimi spokojna a navyše sú za rozumnu cenu. Tampony O.B. ale len ked sa chodim kupat, lebo to nie je zo zdravotného hľadiska naj a hlavne sa zadržiava viac menej krv v tele

lenoccka

ja som cisto na tamponoch, s vlozkou si pripadam ako kojenec s plienkou... nemozem si pomoct, ale tampony nadovsetko

oli

no ja O.B tampons, alebo aj kotex som zistila ze su dobre, ak nie lepsie...vlozky always ked tak cez noc, ale ani moc nie... a gely atd, femina, ja si nestazujem vobec..

slanka

Tak ja pouzivam iba tampony,a niekto ma k tomu vyhrady a podobne noja hovorim,ze nech kazdy pouziva to v com sa citi dobre,gyn. problemy s tym nemam a s tamponmy ani neviem ze menstruaciu mam.Pouzivam Kotex pretoze su cenovo vyhodne a maju milucke obaly-samozrejme dbam na hygienu a mam ich tiez vo vsetkych velkostiach a prisposobujem ich cyklu.O.b. su tiez dobre ale pridu mi zbytocne drahe no a Tampaxy su skvele na zaciatok,ked nemas skusenosti lebo maju aplikator.Nuz a k tym vreckovkam a mydlam,ja to nepouzivam,ale moja kamaratka ma problemy zo zapalmy a podobne tak to pouziva,ale treba si davat pozor aby neboli parfumovane velmi a podobne...