Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?

Príspevok v téme: Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?
angel_diablo

28.november2006 ako stale mal som futbalovy zapas ked tu zrazu som odpadol z nicoho nic v case mojej najlepsej kondicie ..prebral som sa az o tri dni v nemocnici na samych hadickach a tych somarinach:( tri dni co som stravil v kome uz boli pre moju rodinu dost silnym zaszitkom ale ked potom prisla diagnoza - zhubny nador na mozgu- najviac 3mesiace zivota myslel som ze ma porazi....lekari ani len neskusali nador odstranit lebo bola viac nez 90ˇ% sanca zeby som uplne ochrnul a tak nasledovali mesaice a mesaice v nemocniach na vselijakych terapiach (rádioterapia, chemoterapia, hormonálna liečba) nejako sa moj zivot rozbehol a dnes uz zijem 9mesiac s tou svinou v hlave....ale posledne tyzdne sa moj stav dost zhorsil niekdy pcoas dna si ani nedokazem ovladat ruky , nohy jednoducho si ich vobec necitim, neviem ovladat svoje spravanie ale vraj sa to uz neda zastavit je to pravda?? uz mi fakt nic nepomzoe len smrT?

RNG

Niekde som cital, ze v tele pri deleni buniek sa vytvara denne az milion poskodenych bujnejucich buniek, ktore telo rutinne zlikviduje.Az ked sa telo prilis zamori a vznika viac znetvotenych, pricom sa oslabi cinnost obrany zaroven, tak to vedie k rakovinnym nadorom a aj tie su viditelne len ked uz maju urcitu velkost, najmenej statisicov buniek=niekolko milimetrov

llek

Mne sa uzasne paci, ako sa tu kde kto vyjadruje k nadorovym ochoreniam a pritom, neviem kolki z tych co tu tak odusevnene pisu a radia uz niekedy tak skutocne a komplexne liecili pacienta naprikald s Hódgkinom ci akutnou leukemiou a kolkych aj vyliecili. a.oll je ten. co sa ho to priamo tyka, presiel chemoterapiou a velmi realisticky a kriticky popisuje veci, ktore sam na sebe zazil a tu mu vacsina(ktora nikdy nepocitila, co je to mat nadorove ochorenie a co je to byt po chempoterapii) oponuje a radi co by mal a nemal. a.oll velmi dobre vie co ma a nema a vsetko co pise je pravdive. Pocity a zazitky pacientov liecenych CHT mozu v skutocnosti pochopit len ti co tym sami presli, to si uvedomujem kazdy den, ked mi prichadzaju moji pacienti. a.oll drzim palce.

RNG

oprava," ked vytvaranie rakovinnych buniek prerastie kapacitu tela ich znicit(....) rakovina sa zvacsi do viditelneho objektu, a len vtedy ju lekari vidia a diagnozuju."

RNG

Je hromade jediel, priemyselne znicenych, ktore sa predavaju niekedy s reklamami, ze su pre nas zdrave, s odobrenim lekarov.
Priemyselne znicene jedla a rozne dovolene pridavky ale telo zamoruju, znizuju jeho schopnost sa branit a zvysuju moznost vytvarania poskodenych buniek. K tomu prispievaju samozrejme aj mikroby a parazity rozneho druhu, ktore produkuju karcinogenne toxiny.

Ked vytvaranie rakovinnych buniek prerastie schopnost/kaspacitu tela ich znicit(to je normalny telesny proces, kde chybne bunky akehokolvek druhu, aj rakovinne=bujnejuce, telo rutinne znici roznymi bielymi krvinkami, najma NK typu)

Preto odmorovanie tela, vyhybanie sa priemyselne znicenym jedlam a roznemu chemickemu zamoreniu(do toho zialbohu patria aj mnohe chemicke patentovane lieky a vakciny), zvysovanie imunity, potlacanie neziaducich mikrobov v tele a podpora probiotik,jedenie jedal bohatych na protirakovinne zlozky- to su vsetko sposoby, ako znizit moznost vytvorenia rakovin a tiez pomahaju liecit uz vzniknute rakoviny v tele.
Nuz a existuje mnozstvo metod a prostriedkov ktore sa sice nepouzivaju v organizovbanej medicine, ale je dostatok lejkarov na svete, co maju s nimi vyborne vysledky. Pozri napr na
www.cancertutor.org
kde uvadzaju roznych lekarov a ich uspesne metody na liecenie rakovin. naviac, mnohe s tych metod sa daju kombinovat pre zvysenie ucinnosti.

Ja osobne odporucam silne enzymi, precistenie tela od tazkych kovov(chelacia, absorbcia),
podporenie zvysenia aktivity a vytvarania bielych krviniek betaglukanmi a pouzivanie mnohych citotoxickych prirodnych prostriedkov(graviola, lapacho, citral, elagitanin, silne antioxidanty) a samozrejme proti metastazam=rozsirovanie rakovinnych buniek po tela vysoke davky vitaminu C, lysinu a prolinu, ktore upevnuju kolagenove struktury buniek a medzibunkovych proestorov, aby kolagen rozkladajuce enzymi z rakovinnych buniek tieto neuvolnili, cim umoznia rakovinnym bunkam sa dostat do cirkulacie a usadit sa kdekolvek v tele. Alebo len preniknut do susednych buniek, ktore poskodia, pripadne postupne premenia na rakovinne.
Sirenie(metastazy) rakoviny vyborne ilustruje napr svetoznamy lekar, spolupracovnik Linusa Paulinga, dr Mathias Rath.
cancershield.net
www.prweb.com

- mira

Veľa ľudí sa nezdravo stravuje a vytvára podmienky pre postupný nástup rakoviny. Rak. sa vyvíja niekoľko rokov, pretože pokiaľ má človek zdravé tráviace, vylučovacie a ost. orgány, je schopný eliminovať následky nevhodnej stravy. Čistiaca schopnosť tela sa ale s nevhodnou stravou postupne znižuje a telo začne odpady skladovať. Táto fáza môže trvať niekoľko rokov, kým sa neprekročí "kapacita" priestorov v tele, kde sa toxiny uskladňujú.

a.oll

myslel som to ironicky.ako je potom mozne,ze kopa ludi pije alkohol,necvici,su obezni atd a ti si rakovinu"neprivodili"?zaloz si temu ako sa nezabit jedlom a pls prestan unavovat svojimi nepodlozenymi teoriami.myslim,ze roky studii a skupiny vedcov maju lepsiu predstavu ako zena co studuje knihy napisane bohviekym.dakujem,ale nestojim o tvoej rady.

- mira

Divil by si sa koľko sladkostí, aromarických a povzbudzujúcich látok, chémie dnes jedávajú mladí muži....
Je dobré, že si uvedomuješ, že si si chorobu spôsobil sám. To je prvý krok k tomu uvedomiť si, že sa môžeš aj sám vyliečiť.

a.oll

len jedna pripomienka,povedal by som,ze jogurty,ovocie a sladku stravu preferuju zeny,nepoznam muza,ktory by fandil jogurtom alebo s oblubou supal pomarance..napriek tomu lymfom postihuje viac muzov ako zeny.tiez je zaujimave,ze je typicky pre mladsi vek..okolo 30..tak neviem