Polygynax

Príspevok v téme: Polygynax
roxi

dnes som bola u gyn. a predpisal mi POLYGYNAX na preliecenie kvasinkami.iibaze az v lekarni som si vsimla ze tabletky sa zavadzaju do posvy.zajtra,pozazajtra vsakcakam menstr.a tak neviem ci ich mam zacat brat hned alebo az po jej skonceni.je tam sice pisane ze pocas menstr.uzivajte dalej,ale ked budem mat silne krvacanie ma zmysel si to tam davat?nevyjde to pri krvacani vsetko von a teda to nebude zbytocne?okrem toho este aj zacnem brat novu hak a neviem aky vplyv to na nu bude mat?

cathy.

keď mne gynekolog predpísal polygynax nemala som s ním žiaden problem,a žiadne predávkovanie nehrozí v balení je 2x6 kapsul čo rozhodne nie je predávkovanie.... a ak sa pýtaš či ho možeš brať počas menštruácie zavísí to iba od teba, hoci sa v letáčiku píše že to možeš brať aj počas svojich dní mne osobne sa to nezdá správne či už z liečivých alebo hygienických dôvodov. ak nemáš veľmi veľké zdravot.problemy že by sa to pár dni nedalo vydržať doporučila by som ti počkať ked ti skončí menzes a potom následne sa liečiť. Aspoň ja som to tak urobila, keďže som mala ten istý problem.

miselaF

Dobry den ja sa chcem spytat ci si mozem vkladat polygynax ktory my predpisala gynekologicka,ked som v 17 tyzdni tehotenstva? Neublizim tym babetku? Liecba ma trvet 12 dni! Dakujem

samojed12345

Je normalne ze po.zavedeni tohto lirleku ma to nenormalne svrbi a pali?pri inych liekoch som nic take nepocitovala

akinom007

Polygynax sa moze aj pocas menstruacie, aspon mne tak bolo vysvetlene. Ale je logicke ze v case menstruacie ti to rychlo vytecie, a teda nebude to v podstate liecit. Tak apson prve dva najsilnejsie dni si nedavam, nema to vyznam

mataBB

sladkoszti a sacharidy-teda aj mucne vyrobky-pecivo, cestoviny, ale aj ryza...to sa nema jest pri kvasinkach, lebo prave cukry podporuju mnozenie kvasiniek

martina101

Chcem sa spytat, ci pocas uzivania Polygynaxu treba dodrziavat nejake specialne zasady, na niektorych forach som citala, ze sa nesmu jest sladkosti a podobne. Je to pravda? Dakujem

bonpar

ja by som sa chcela k danej téme ešte niečo spýtať - dnes mi doktor predpísal taktiež polygynax a to hneď dve balenia čiže 2x 6 tabliet,pričom v brožúrke píšeu,že "predávkovanie" alebo lepšie povedané nadmerné použitie môže vyvolať nežiaduce účinky...tak ako teda?

alzbee

Bola tu prednedavnom tema, ze vazelinove tampony...ja som najprv myslela, ze sa pouzivaju normalne pocas menzesu...ale oni sa vraj pouzivaju vtedy, ked je zena nachylna na rozne posvove ochorenia a chce ist na kupalisko-tak ony vraj zabrania tomu, aby sa kadejake bakterie dostali dnu do posvy...tak az sa bojis, ze by sa ti to vratilo po navsteve kupka, tak vyskusaj sa popytat na tie tampony v lekarnach.