zbohom PPP

Príspevok v téme: zbohom PPP
awde

ok, mam PPP...dlho, uz od skorej puberty.1.8 som to chcela vsetko hodit za hlavu, dnes je len 2.8 a uz som zlyhala.a viete co je na tom najvtipnejsie? lekarom neverim, pretoze som jednou z nich....neverim, ze dake liecenie a tabletky by mi pomohli.musim to dokazat sama, takze zajtra zacinam opet, a navzdy dam tomu zbohom.a vsetkym vam drzim palce!

........................

nie je lekar ako lekar, moja mama lekar je a bohuzial bulimiu mam.
ini mi ale pomahaju ......a zatial velmi dobre

Alternativa

Ano, odbornik je pri liecbe PPP potrebny, ak Ti rozumie, najdete spolocnu rec, pochopenie. Ale fakt je, ze hlavne boje, ktore sa pomerne dlho pri PPP nielen vyhravaju, ale aj prehravaju, su na kazdom chorom, odbornik "len" pomaha...
Awde,
zajtra zase zasvieti slniecko a to je fajn :D, bojuj. Vsetci, cize nielen Ty, mame nase zdravie a kvalitu nasich dni vo svojich rukach - to nie je fraza.

katty19

nie som pacientkou s PPP, mám za sebou ťažkú traumu a ťažkú depresiu + bipolárku, stačí.. a mám v úcte odborníkov:)

katty19

awde, je milé, že si pred nami priznala svoj problém a zároveň si sa vyznala zo svojej antipatie voči lekárom, napriek svojej pracovnej pozícii... musím ťa ale opraviť, mne moja psychiatrička moc pomohla, keďže zlyhala rodinná zložka, vždy som pri stretnutí s ňou veľmi pookriala a trocha pozmenila myšlienky a že bolo so mnou zle, k tomu sa už nechcem vyjadrovať; takže nepodceňovať prácu odborníkov, niekedy sú jedinými osobami, ktoré skutočne chápu