praskol kondom help

Príspevok v téme: praskol kondom help
indi88

cawko tak dnes sme sa s frajerkou vasnivo milovaly a ona uz bola po orgazme a ja som pokracoval dalej a nieco sa mi nezdalo tak som ho vybral a pozeram kondom je prasknuty frajerku to skoro polozilo zacala plakat a tak...sice som sa este nespravil ale bola tam v kondome biela tekutina podla mna to bola moja vlhkost od vzrusenia KVAPOCKA lasky zmiesana s latexom no s lubrikantom na kondome ale aj tak neviem co si mam mysliet frajerka dostala neskor strasnu horucku a bolesti hlavy tak sa pytam moze byt tehotna???sice som sa s nou rozpraval ze jej kupim postinor 2 alebo ako sa to vola ved viete co myslim ale nieje to iba na predpis?stoji to okolo cca 400sk....tak co mam robit prosim poradte vsetko sa stalo dnes okolo 20.00 dakujem

jaja

sasulka...niee,menstruaciu dostanes v normalnom case,to co je tam pisane znamena,ze akj ti bude meskat viac ako 5 dni,treba urobit test ci zajst za gynekologom

sasulka

ahojte,chcem sa spytat na ten ucinok nie Postironu,ale taka ista tabletka je len sa inak vola a je jedna. Uzila som ho po 16/hod.Po akom case zistim,ci som alebo nie som tehotna? prosim je to zivotne dolezite. A niekde bolo pisane ze po 5 dnoch by som mala dostat menstruaciu????? prosim

gwdwd

sorry, ale pri tychto prispevkoch... som prehliadla, ze praskol. Inak PEKNE od teba, ze si to siel kupit:-) Niektori sa vykaslu a nechaju to na holku, ktora nema mat odkial peniaze, ak ma (co vacsinou) 15-16 rokov.
Tak nech vam to zaberie:-)a nic sa nestane.

indi88

stanley po tejto prihode mi povedala ze uz len HAK a isto to uz je v pohode?uz nemusime byt v strese?lebo druhy tabletku berie za hodinu...
to gwd preco ma odsudzujes?ved ja zato nemozem proste je na vine kondom...

to ??? naco za gyn.?uz som rano kupil postinor a po 13 hodinach ho uzila tak uz to netreba...

dakujem vsetkym za pochopenie dufam ze uz nic nehrozi

indi88

jahodka no tak este neviem ako to dopadlo lebo dnes rano som kupil postiron a priatelka ho uzila po 13 hodinach tak som zvedavy lebo mam strasny strach nie ako iny chlapci... len dufam ze to vsetko dobre dopadlo lebo ked nie tak si hodim slucku