praskol kondom help

Príspevok v téme: praskol kondom help
indi88

cawko tak dnes sme sa s frajerkou vasnivo milovaly a ona uz bola po orgazme a ja som pokracoval dalej a nieco sa mi nezdalo tak som ho vybral a pozeram kondom je prasknuty frajerku to skoro polozilo zacala plakat a tak...sice som sa este nespravil ale bola tam v kondome biela tekutina podla mna to bola moja vlhkost od vzrusenia KVAPOCKA lasky zmiesana s latexom no s lubrikantom na kondome ale aj tak neviem co si mam mysliet frajerka dostala neskor strasnu horucku a bolesti hlavy tak sa pytam moze byt tehotna???sice som sa s nou rozpraval ze jej kupim postinor 2 alebo ako sa to vola ved viete co myslim ale nieje to iba na predpis?stoji to okolo cca 400sk....tak co mam robit prosim poradte vsetko sa stalo dnes okolo 20.00 dakujem

stanley3

NO JA SOM HO BEZAL KUPIT O POLNOCI.samozrejme ze bez predpisu.na ten nebol cas.hlavne netreba stresovat a pekne sa o tom porozpravajte.treba konat rychlo.ja som sa nespoliehal na nahodu,ze tam nebola ani jedna spermia.predpokladam,ze rodicmi nechcete byt...

indi88

stanley ked ja neviem ci to bola kvapocka lasky lebo kamos mi rozpraval ze on ho nema pri vzruseni vlhky az velmi tesne pred koncom no ja ho zas mam dost vlhky ked som vzruseni a bojim sa ci to nebola predcasna ejakulacia a ten postinor sa da kupit volne v predajni???nieje na preddpis?diky

stanley3

nazdarek.kolko mas rokov?ty musis sam vediet,ako to vzeralo.mohla to byt "len" kvapocka lasky ale aj ta moze obsahovat spermie.pokial si chcete byt isty,tak pouzi co najrychlejsie postinor.frajerka ma tu horucku zo stresov.ja sam to poznem,aky to je adrenalin.MOJ NAZOR.