BOZEEEE, PRECO EXISTUJU SUKNICKARI :(((((((((((

Príspevok v téme: BOZEEEE, PRECO EXISTUJU SUKNICKARI :(((((((((((
smutna babika

Myslim, ze nazov temy staci :((( preco su na svete suknickari? a preco trapia naivne baby? co z toho vsetkeho maju??? Prosim aspon jedneho suknickara, nech sa mi k tejto teme vyjadri, lebo uz to dalej takto nejde... :(((( bavi ich stale lamat srdcia dievcat a zvysovat si svoje ega? ale preco? urcite sa tu najde aspon jedna baba, ktora sa uz s nejakym suknickarom stretla, stalo sa vam, ze sa do vas zalubil? ako mam spravit, aby sa do mna zalubil suknickar, ktory sa zahrava s viacerymi babami naraz? potrebujem vase nazory a rady....za prispevky vam vopred dakujem

janika

no vies moja, ked ja ani poriadne neviem kde sa to vo mne vzalo, proste sme sa uz poznali dva roky, vzdy ked som bola niekde na zabave,a on tam bol, skoncili sme spolu, no ale nikdy som nechcela aby sme sa bozkavali...neviem ako som tomu dokazala odolat, no a tento rok na silvestra sme sa spolu znova stretli...no a ja som ho vytiahla vonku, chvilu sme sa bozkavali, a on mi potom povedal, ze by chcel so mnou chodit, ze som mile dievca atd.(chlapske namotavky), no a ja som ho vymsiala, potom sme pisali spolu na nete, raz sme sa stretli a bolo...ibaze som sa fakt trapila, pretoze som sa bala, ze ma niekde podvedie...no zatial sa tak nestalo a drzime sa, ale vies, ak je k tebe hnusny a zaobchadza s tebou ako s handrou, nestoji ti za to, naozaj, mas predsa svoju hodnotu....

smutna babika

boze janika, ani si nevies predstavit ako ti to prajem a v hlbke duse aj trosku zavidim :)) to si bola na neho hnusna preto si si ho ziskala??? zaujimave :))) co si este robila? strasne ma to zaujima, lebo aj ja si HO chcem skrotit :D

janika

taaak, ja zhodou nahod chodim s chalanom uz 7 mesiacov, predtym sme boli kamarati, a on bol straasny suknickar....kazdy tyzden ina baba....a neviem ako, ale dali sme sa dokopy, snazila som sa ho drzat nakratko, bola som k nemu fakt hnusna...fakt bolo to riadne trapenie, az kym mi po 3 mesiacoch chodenia nepovedal ze ma lubi....takze to trapenie mi stalo zato

smutna babika

mam priatelov, ktori maju o mna zaujem a nosili by ma na rukach, keby som chcela, lenze mna vobec nikto z nich fizycky nepritahuje....ani inak....proste su to kamarati a koniec, lenze ON ma v sebe cosi, co nema kazdy chalan, vlastne ziadny, koho poznam...preto mu musim vzdy robit po voli..

pata.k

nenechavaj si to od neho!! naozaj.. taky chlap ti za to nestojii.. vykasli sa na neho, ked si ta ani len vazit nevie.. naozaj.. ked s nim budes, bude to len horsie a horsie, lebo vie, ze si moze vela dovolit.. a to nesmies predsa dovolit.. najdi si ineho, ktory si ta skutocne bude vazit a bude ta lubit.. ver mi..

smutna babika

a ked to on nevie pochopit? a bojim sa, ze ho stratim, ked ho nebudem tolerovat :(( preto si to aj od neho nechavam..

pata.k

tak jednoznacne im to netoleruj.. ten kto sa k tebe sprava nepekne, si nezasluzi, aby si mu to tolerovala! jasne mu daj najavo, ze ty mas aj ine cennosti ako je krasa a omnoho dolezitejsie je to aka si..

smutna babika

dakujem pata. k, ako ja nehovorim, ze vsetci su taki, ale mne sa vzdy podari natrafit na neskutocne kraaasneho chalana, ale zato aj neskutocne velkeho suknickara, po ktorom tuzi viacero bab :( co mam robit, aby si zacal vsimat to aka som a nie to, ako vyzeram? ten clovek ma berie ako handru :( a najhorsie na tom je, ze ja si to od neho nechavam, lebo ho nechcem stratit...ten chalan je proste moj sen, az na to zaletnictvo :(((

pata.k

lebo aj taki ludia su.. i ked ich nedokazem pochopit, co z toho maju.. zahravat sa s kazdou.. ze ich to este vobec bavii.. nuz, treba byt trosku viac opatrna.. a nezacinat si hned, ale az kym sa trosku spoznate.. a neboj sa, urcite nie vsetci su suknickare, len este si asi nemala stastie, stretnut toho praveho.. no nezufaj, urcite takeho najdes a tieto negativne skusenosti ti aspon pomozu k tomu, aby si si viac davala na nich pozor a bola opatrnejsia.. vela zdaru..